Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA ALAMO İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 salgınında Alamo ile araç kiralamada güvenlik ve sağlık önlemleri

  Koronavirüsü sırasında Alamo ile araç kiralamaDünyanın önde gelen araç kiralama şirketlerinden olan Alamo, 1974 yılında ABD'nin Florida eyaletinde 4 noktada faaliyete başlayarak sektöre giriş yaptı. 2007 yılından bu yana Enterprise Holding bünyesindedir. Bu şirketler grubu St. Louis - Missouri bölgesindeki Taylor ailesine aittir. Enterprise Holding, Alamo dışında 2 markayı daha bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlar Enterprise ve National kiralama şirketleri. Alamo şirketi özellikle tatil noktalarında araba ihtiyacı olan müşterilerin araç ihtiyaçlarını karşılama amacıyla hizmet vermektedir. Bu sayede tatilcilerin daha konforlu bir ulaşıma sahip olmasını hedeflemektedir. Enterprise kiralama şirketi birçok avantajlı teklifle müşterilerine yaklaşırken National şirketi de grubun premium markasıdır.

  Alamo, ABD'nin birçok bölgesinde hizmet verdiği gibi Güney Amerika, Afrika, Avrupa, Okyanusya, Avustralya ve Asya'da da birçok noktaya ulaşmaktadır. Dünya çapında kaliteli hizmet veren şirket farklı araç gruplarını ve markalarını hizmete sunduğu gibi tatilcilere ister arkadaş grubu olsun ister aile olsun kaliteli ulaşım sağlamaya çalışmaktadır.

  Araç kiralama sektöründe aracı kurum olarak hizmet veren Auto Europe 1954 yılında kurulmuştur ve dünyanın birçok noktasında birçok kiralama şirketi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş araç filolarından en seçkin olanları en uygun fiyatlarla kiralanmasına imkan vermek yanısıra kiralama sonrasında da gerekli durumlarda müşterilerinin yanındadır. Auto Europe'un Alamo ile ortaklığı birkaç yıldır başarıyla sürmektedir. Alışılmadık bir süreçten geçen tüm sektörlerde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de Alamo gibi ortaklarımızla başarıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu nedenle Koronavirüs salgını sırasında Alamo ile araç kiralama size en uygun şartlar yanısıra güven de sağlayacaktır. Bu dönemde sağlığınızdan ve hijyen kurallarından ödün vermemenizi tavsiye eder ve daima köklü markaları tercih etmenizi öneririz.

  Araç kiralama ile ilgili sorunuz mu var veya merak ettiğiniz konular mı var? Müşteri temsilcilerimizi kiralama ile ilgili tüm sorularınız için arayabilir ve özellikle bu zorulu süreçte uygulanan önlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Auto Europe müşteri hizmetlerine 0850 390 28 67 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Kirlama işleminizi de gerçekleştirebileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız yanısıra internet sayfamızda da tüm bilgilere ulaşabilir ve kiralama işleminizi birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

  Alamo ile Araç Kiralama - Koronavirüse karşı alınan tedbirler

  Alamo için her zaman olarak temizlik ve güvenlik önceliklidir. Bu nedenle bu süreçte de Alamo, temizlik ve hijyen konusunda hem çalışanlarının hem de müşterilerinin sağlığını ön planda tutmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yapılan uyarıları ve güncellemeleri dikkatle takip eden Alamo müşterilerine ve çalışanlarına sağlıklı ve virüs tehdidinden uzak bir ortam sağlamaya çalışmaktadır. Hükümetlerin ve bakanlıkların bölgesel ve yerel belirledikleri tüm kuralları da takip eden şirket bu önlemleri her zaman en üst seviyede uygulamaktadır. Çalışanlarının kendi aralarında ve müşterileriyle olan sosyal mesafelerine uygun ortam hazırlamak yanısıra onlara belirli aralıklarla bu konuda eğitim de vermektedir. Araçların bulundukları bölgelerde, kiralama ofislerinin içinde veya önünde meydana gelecek yoğunlukları engelleyici önlemler de alınmaktadır. Bu nedenle tüm sorumlu ve bilinçli personeli saysinde biz Covid 19 salgını sırasında Alamo ile araç kiralamayı tavsiye ediyoruz.

  Bu dönemde müşterilerinin daha uzun mesafe katederek temas ihtimalini artırmayı engelleme amaçlı olarak Alamo'nun seçili istasyonları araç teslimatı için farklı opsiyonlar sunmaktadır. Kiralık aracınızı talep üzerinde bulunduğunuz noktaya getirilmesini sağlayabilir veya seçeceğiniz bir cadde kenarından da teslim alabilirsiniz.

  Complete Clean Pledge uygulaması ile Temizlik ve Hijyen Kuralları

  Complete Clean Pledge AlamoOfislerin ve araçların temizliği konusunda her zaman titiz olan Alamo bu süreçte özellikle belirlediği sıkı kuralları uygulamaktadır. Bu kurallar çerçevesinde çalışanları müşterilerinin güvenle hizmet alabilmesi için sıkı dezenfeksiyon ve temizlik kuralları uygulamaktadır. Ofislerde sık sık temas edilen veya temas ihtimali bulunan masa üstü, kapı kolları ve tuvaletlerdeki çoğu bölgede dezenfeksiyon ve temizlik uygulaması sık sık yapılmaktadır. Bunlara ek olarak tüm Alamo çalışanları ofis ve araç temizlikleri ile sosyal mesafe konularında Dünya Sağlık Örgütü'nün belirlemiş olduğu kurallar ve tavsiyeler çerçevesinde eğitime alınmaktadır. Temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yine sağlık kurumlarının önerdiği anti-viral ve diğer maddelerle gerçekleştirilmektedir.

  Complete Clean Pledge uygulaması ile dezenfekte edilen araçlarda Complete Clean Pledge stikerini bulunmaktadır. Bu stikerin bulunduğu araçlarda rutin temizlik yanısıra detaylı dezenfeksiyon yapıldığı anlamına gelmektedir. Araç içinde ve dışında temas mesafesinde olan tüm bölgeler temizlenir ve ardından da sağlık otoritelerin tavsiye ettiği içeriğe sahip ürünlerle dezenfekte edilmektedir. Araçların dışında temas edilen bölgeler, araç içinde ön konsul, direksiyon, vites kolu, kapı içleri, ayar tuşları veya kolları ile temas ile ihtimali olan bölgeler bu uygulamaya dahildir. Dezenfekte edilen bölgeler ile ilgili Alamo tarafından bize gönderilen grafiğin orjinalini aşağıda görebilirsiniz.

  Complete Clean Pledge Alamo Grafiği