Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA AVIS VE BUDGET İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 Salgınında Avis ve Budget ile Araç Kiralamada Güvenlik ve Sağlık Önlemleri

  Korona virüsü sırasında Avis ile araç kiralamaAvis ve Budget dünya çapında tanınan, servis ağı en geniş araç kiralama şirketlerindendir. Bu iki ünlü ve kaliteli şirket grubunun diğer üyesi de Zipcar. Bu grup 180 ülkede 11.000 noktada müşterilerine farklı seçeneklerde araçlar sunmaktadır. 70 yıllık sektör tecrübesi ve en geniş filolardan birine sahip olmasıyla başarılı bir şekilde hizmet veren bu grup, hizmetini daima iyileştirmeye ve daha kaliteliye doğru yönelmektedir.

  Avis ve Budget grubuna bağlı Avrupa, Güney Amerika, Avustralya ve birçok bölgede hizmet veren Maggiore, FranceCars, Apex ve Payless gibi yerel şirketler de bulunmaktadır.

  1954 yılında kurulan Auto Europe bugüne kadar birçok kiralama şirketinin filolarını müşterilerine en uygun fiyatlara sunmaktadır. Aracı şirket olarak uluslararası alanda 180 ülkede ve 24.000 noktada kiralama hizmeti yanısıra karavan ve lüks araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Dünya çapında en uygun fiyatlar yanısıra birbirinden ilgi çekici ve avantajlı kampanyalarla da her yıl on binlerce müşterinin ilk tercihi. Karşılıklı güven temelinde uzun yıllardır portföyümüzde bulundurduğumuz bu grup her yıl başarılı bir şekilde yenilikler katarak hizmet vermektedir. Bu nedenle Koronavirüs salgını sırasında Avis ve Budget ile araç kiralamayı müşterilerimize güvenle ve huzurla tavsiye edebilmekteyiz.

  Auto Europe ileen uygun fiyatlara araç kiralamak için dilerseniz websitemiz üzerinden araç aramanızı gerçekleştirebilir, kıyaslayabilir ve kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz; dilerseniz de 0850 390 28 67 nolu telefondan müşteri temsilcilerimizle görüşerek her sorunuza yanıt alarak kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Avis ve Budget ile araç kiralama - Koronavirüse karşı alınan tedbirler

  Korona virüsü sırasında Budget ile araç kiralamaGündemi yoğun bir şekilde meşgul eden Korona krizi kiralama sektöründe de hem şirketleri hem de müşterileri bazı yeniliklere mecbur bırakmıştır. Bu yenilikler Covid 19 salgını sırasında Avis ve Budget ile araç kiralama konusunda güven vermektedir.

  Hem Avis hem de Budget şirketi Koronavirüs salgını günlerinde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerini, önerilerini ve uyarılarını dikkate almaktadır. Burada temel amaç müşteri ihtiyaçlarını hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde yerine getirirken çalışanlarının da sağlık ve güvenliğini ön planda tutmaktır.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  • Avis ve Budget hem ofislerin hem de araçların temizliği ve dezenfeksiyonu için ileri teknoloji araçlar ve Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeli maddeler kullanmaktadır. Özellikle araçların kapı kolları, vitesi, direksiyonu ve ön konsolu gibi sık temas edilen bölgeler dikkatle temizlenip dezenfekte edilmetedir.
  • Ofis içi ve stand bölgeleri hava temizleme araçları ile sık sık temizlenmektedir. Ayrıca bu bölgelerdeki temas noktaları da dezenfekte edilmektedir.
  • Bunlara ek olarak çalışanlarının sağlığı da en ön plandadır. Kendini iyi hisetmeyen çalışanlar kesinlikle evde kalmaktadır ve sağlık kuruluşlarına yönlendirilmektedir. Çalışma saatleri içersinde de tüm çalışanlar sık sık el ve bileklerini yıkamaktadır ve masalarında anti-viral dezenfektanlar bulundurmaktadır.