Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA DOLLAR İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 Salgınında Dollar ile Araç Kiralamada Güvenlik ve Sağlık Önlemleri

  Koronavirüsü sırasında Dollar ile araç kiralama1965 yılında kurulan Dollar araç kiralama şirketi ilk kurulduğunda yerel bir markaydı. Dollar Thrifty Automotive Group holdingi olarak 2012 yılında Hertz'in bu grubu kendi bünyesine katmasıyla farklı bir boyut kazandı. Yalnızca Dollar şirketi ABD'de 840 noktada, Kanada'da 1500 bayi ofisle ve Thrifty ile birlikte toplam 70 ülkede hizmet vermektedir. Dollar şirketi bugün dünyaca tanınan bir şirket ve daima uygun fiyata en iyi hizmet politikasıyla başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

  Araç kiralama sektöründe 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Auto Europe dünyaca ünlü kiralama şirketleriyle uzun soluklu ve avantajlı anlaşmalarıyla müşterilerine harika imkanlar sunabilmektedir. Dünyanın en kaliteli şirketleri olduğu gibi Dollar şirketiyle de uyumlu bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Covid-19 salgını sırasında Dollar ile araç kiralama Auto Europe ile mümkün. Mümkün olmasına ek olarak tüm dünyada olduğu gibi Dollar şirketini de temizlik ve hijyen kuralları uygulanmaktadır. Bu konu ve araç kiralama ile ilgili diğer sorularınız için 0850 390 28 67 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

  Dollar ile araç kiralama - Koronavirüse karşı alınan tedbirler

  Dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde Dollar şirketi Koronavirüs salgını sırasında Dollar ile araç kiralamayı sağlık açısından en güvenli halde tutabilmek için yoğun çaba sarfetmektedir. Şirket tüm birimleriyle Covid-19 salgınının durumunu ve uluslararası otoritelerin duyurularını dikkatle takip etmektedir. Aynı şekilde ülkelerin durumlarını ve son güncellemelerini de takip ederek müşterilerine kiralama yapacakları ülkede huzurla ve güvenle kiralama yapmalarını sağlamaktadır.

  Dollar ile araç kiralarken temizlik ve hijyen konusunda içiniz rahat olabilir. Dollar filosunda bulunan tüm araçlar teslimat sonraları bir sonraki kiralama için detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir ve sağlık açısından güvenli hale getirilmektedir. Dollar'ın kendi belirlemiş olduğu sağlık kurallarına yanısıra Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da tavsiye edilen yöntem ve kurallara eksiksiz uyulmaktadır.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  • Dollar tüm araçları dezenfeksiyondan geçirdiği gibi tüm kiralamalar sonunda en çok temas edilen kapı içleri, ön konsol ve tüm diğer bölgeler dezenfekte edilmektedir.
  • Tüm çalışanlar ellerini belirli aralıklarla yıkamak ve dezenfekte etmek durumundadır. Bu dezenfeksiyon sağlık otoritelerinin tavsiye ettiği ve Covid-19 virüsüne karşı etkili ve koruyucu olan anti-viral ürünlerdir. Kendisini iyi hisetmeyen tüm çalışanlar evde kalmaktadır ve sahadan çekilmektedir.
  • Tüm araçlar kiralama sonrasında kapı içleri, ön konsol, direksiyon, vites, ellerin uzandığı bölgeler ve koltuklar olmak üzere dezenfekte edilmektedir.