Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA INTERRENT KEY'N GO

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama InterRent Key'N Go - Auto Europe ile Güvenli ve Kaliteli Kiralama

  Araç Kiralama InterRent Key'N Go - Auto EuropeInterRent Key’N Go araç kiralama, Europcar şirketinin global çaptaki yeni kiralama hizmetidir. Bu hizmetin sağlanması ile InterRent şirketinin ünü, kalite seviyesi ve müşteri memnuniyeti de beraberinde artmış bulunmaktadır. Hem kaliteli araç kiralama hem de eşsiz bir kiralama hizmeti ile müşterilerine hızlı ve kusursuz hizmet vermektedir. Dünya çapında birçok noktada hizmet veren InterRent, birbirinden farklı marka araçlar ve araç kategorileri ile adını dünya markaları arasına yazdırmış bulunmaktadır.

  Auto Europe üzerinden Interrent Key’N Go tercihi yaptığınızda yep yeni bir dijital altyapının da kullanıcısı olacaksınız. Kiralama yaparken normal bir şekilde InterRent Key’N Go araçları arasından birini tercih ediniz.Araç Kiralama InterRent Key'N Go Ve ardından teknoloji ve dijital dünyanın keyfini çıkarın. Hepsi bu!

  Auto Europe kiralık araç arama motoru, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun kiralık aracı bulmanıza yardımcı olur. Auto Europe ile birçok şirketin fiyatlarını ve paketlerini aynı anda görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. Böylelikle kusursuz bir kiralamanın ilk adımını atabilirsiniz.

  Alıştığımızın dışında bir süreçten geçtiğimiz pandemi günlerinde Interrent şirketinin çalışan ve müşteri sağlığı için almış olduğu hijyen ve sağlık önlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

  Oto Kiralama InterRent Key'N Go: Key'n Go nedir?

  Kiralık aracınızı teslim almak ve iade etmek için sıkıcı birçok prosedür sizi yorabilir. Sözleşmenin okunması, kiralama şartlarının bulunduğu karmaşık sayfalar uzun bir yolculuk sonunda çekilmez bir hal alabilir. Oysa sadece gidip anahtarları almak daha basit ve hızlı olmaz mıydı? İşte bu teknoloji size bu imkanı veriyor! InterRent Key’N Go hizmeti hızlı bir şekilde arabanızın anahtarlarını teslim almanızı ve yola koyulmanızı sağlıyor. Hızlı hizmetin yanısıra havalimanı kiralama ofislerinin uzun kuyruklarında beklemek zorunda da kalmayacaksınız. Bu hizmet ile siz istasyona gelmeden tüm belgeler kontrol edilir. Anahtarları teslim alıp aracı çalıştırmak tek yapmanız gereken diyebiliriz. Üstelik bunların tümünü kendi akıllı telefonunuz ile gerçekleştireceksiniz.

  Kiralık Aracınızı Beklemeden Teslim Alın

  Key’N Go hizmeti self-servis hizmet olup kiralamanın tümünü dijitalleştirmektedir. Bu hizmetten yararlanabilmek için ilk olarak akıllı telefonunuz üzerinden kayıt yapmanız gerekmektedir: https://wsgw.goldcar.es/idvalidation/scandocs/02343. Kaydın ardından e-posta adresiniz ve kiralama belgesinin sağ üst köşesinde bulunan Key’N Go rezervasyon numarasını giriniz. Buna ek olarak kayıt esnasında yanınızda geçerli bir kimlik (kimlik veya pasaport), sürücü belgesi ve kredi kartı bilgilerinizin olduğundan emin olunuz.

  InterRent Araç Kiralama Rezervasyon Numarası

  İşlemlerin tamamlanması için kiralama bilgileriniz size gönderilecektir. Ardından yapmanız gerekenler sırasıyla şöyledir:

  1. Tercih ettiğiniz dili seçin.
  2. Rezervasyon numarasını girin veya size gönderilen kodu okutun.
  3. Teklif edilen araçlardan dilediğinizi seçin.
  4. Araba anahtarlarını alın.
  5. Gaza basın.

  Key'N Go Avantajları

  ✔ Bekleme Yok

  InterRent Key’N Go araç kiralama hizmeti kağıt işleri olmadan ve sıra beklemeksizin arabanızı teslim almanızı sağlamaktadır. Böylelikle bu işlemlerle yorulmadan doğrudan sürüş keyfine başlaybilirsiniz. Bu hizmetle kiralama ofisine gitmenize dahi gerek yok. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuz üzerinden dilediğiniz arabayı seçmek.

  ✔ Kısa ve Basit Sözleşme

  Auto Europe ile kiralama yaparken, bizim için en önemlisi sizin güvende olduğunuzdan emin olmanızdır. Key’N Go hizmeti ile tamamen emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz çünkü bu hizmet ile maksimum koruma sağlanmıştır ve depozitoya dahi gerek yoktur.

  ✔ Yardımsever Ekip

  Key’N Go ile kiralama ofisine gitmenize gerek yok. Herhangi bir anda yardıma ihtiyacınızın olması durumunda yalnızca size hizmet eden bir personel bulunmaktadır. Buna ek olarak herhangi bir ekipman talep etmeniz durumunda InterRent personeli ile iletişim kurunuz. İhtiyacınız olan tüm ekipmanlar sağlanacaktır.

  ✔ Herşeyden Önce Güvenlik

  Online güvenliğiniz herşeyden önce gelir. Belgeleriniz güvenle yüklenir ve kiralama ofisine bildirmeniz durumunda derhal silinir. Giriş yaptıktan sonra sürücü belgeniz ve diğer belgelerinizin fotoğrafını çekmeniz gerekmektedir. İleride yapacağınız kiralamalar için belgeleriniz kayıtlı olarak hesabınızda kalmaktadır. Belgeleri silmek için tekrar giriş yapıp silmeniz yeterlidir.

  Soru & Cevap

  Gerekli belgeleri uygulamaya yükleyemezsem ne olur?

  Şu linki telefonunuza kaydederek önceden kaydolmanız gerekmektedir - https://wsgw.goldcar.es/idvalidation/scandocs/02343. Eğer belgeleinizi önceden yükleyemezseniz veya bağlantı kalitesi bunun için elverişli değilse; lütfen InterRent ofisine giderek belgelerinizi bizzat ibraz ediniz.

  Kayıt aşamasında hata veriyor, kiralamam hala geçerli mi?

  Evet, kiralama rezervasyonunuz hala geçerli. Belgeleri yüklerken veya kayıt olurken hata alırsanız, InterRent ofisine giderek işlemleri bizzat yapmalısınız.

  Key'N Go ile araç teslimatı yaparken personelden birisi orada olacak mı?

  Bu hizmet araç teslimatının hızlı olması ve müşterinin vakit kaybetmemesi için tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir personelle görüşme ihtiyacınız bulunmamaktadır. Fakat buna rağmen bir personelle görüşmek istemeniz durumunda sizin için görevli bulunmaktadır.

  Key'N Go neler dahildir?

  En iyi ürünlerimizden birisi olan Key’N Go paketine dahil olanlar şunlardır:

  • İştirak payı yok
  • Tam koruma anlamına gelen Relax-Insurance paketi
  • Yol Yardım Asistanı
  • Ful-Ful Yakıt Kuralı
  • Sözleşmede ek şart veya küçük süprizler yok

  Hangi istasyonlarda Key’N Go hizmeti bulunmaktadır?

  Key'N Go bulunan havalimanı ofisleri şunlardır:

  • Fransa - Paris Charles De Gaulle Havalimanı, Toulouse, Bordeaux, Lyon ve Nice
  • İtalya - Bergamo ve Roma Fiumicino Havalimanı
  • İspanya - Alicante, Malaga, Barselona, Barcelona Sants, Madrid, Mayorka, Kuzey Tenerife, Güney Tenerife, Lanzarote ve Las Palmas
  • Portekiz - Faro, Porto ve Lizbon.

  Key’N Go hizmeti global anlamda birçok noktaya entegre edilmektedir. Bu yüzden kullanılabilir ofislerin sayısı sürekli artmaktadır. Bu yüzden müşteri temsilcisi ile önceden görüşmenizi tavsiye ederiz.

  Key’N Go araç teslim makineleri nerede?

  Rezervasyon onay belgeniz üzerinde Key’N Go makinesinin nerede olduğu tam olarak belirtilmektedir. Herhangi bir zorluk yaşamanız durumunda InterRent ofisine yönelebilirsiniz.

  Anahtarları aldıktan sonra arabayı nerede bulabilirim?

  Key’N Go makinesinin üzerindeki ekranda arabanın nerede olduğunu görebilirsiniz. Makineden çıkan belge üzerinde de aracın yerini görebilirsiniz.

  Aracı iade ederken anahtarları nereye bırakacağım?

  Otopark ofisinin dışındaki anahtar iade kutusuna atabilirsiniz.