Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA INTERRENT İLE OTO KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Covid-19 Salgınında Interrent ile Araç Kiralamada Güvenlik ve Sağlık Önlemleri

  Koronavirüs sırasında Interrent ile araç kiralama Europcar grubunun en yeni markası olan InterRent, 40 farklı ülkede uygun fiyatlara araç kiralama imkanı veren şirketlerden birisidir. Özellikle havalimanı ve merkez tren istasyonlarında bulunan ofisleriyle ve standlarıyla hizmet veren InterRent 22.000 araçlık filosuyla müşterilerine keyifli bir kiralama yaşatmak için çalışmaktadır. Fiyat-Kalite dengesi oldukça başarılı olan bu markanın müşterileri yüksek oranda memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

  60 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe aracı şirket olarak hizmet veren Auto Europe 24.000 noktada ve 180 ülkede uygun fiyatlara araç kiralama imkanı vermektedir. En uygun fiyatlar yanısıra; kiralama öncesi ve sonrası müşteri desteği ile de adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Interrent gibi dünyanın birçok uluslararası ve yerel araç kiralama şirketiyle işbirliği yapmakta olan Auto Europe müşterilerine birçok seçeneği uygun fiyatlara sunabilmektedir. Kiralamanızı dilerseniz internet sitemiz üzerinden dilerseniz de 0850 390 28 67 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle tamamlayabilirsiniz.

  Interrent ile Araç Kiralama - Koronavirüse karşı alınan tedbirler

  Bu dönemde birçok müşteri kiralama ihtiyacını gözden geçirdiği gibi tatil için araç kiralayanlar da tatil noktalarındaki kurallara göz atmaktadır. Interrent, müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını güvence altına almak için birçok yeni kuralı uygulamaya başlamıştır. Uygulamaya başlanan bu kuralların amacı Covid-19 salgını sırasında InterRent ile araç kiralamayı hem çalışanların hem de müşterilerin en risksiz halde yapmalarını amaçlamaktadır.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  Europcar araç kiralama şirketleri grubu olarak; Europcar, Goldcar, Interrent ve GoCar araç paylaşım hizmeti belirli kurallar uygulamaya başladı. Kurallar Dünya Sağlık Örgütü ve yerel sağlık otoritelerinin tavsiyeleri doğrultusunda belirlenmiştir. Araçlar her kiralama sonrası rutin temizlikleri yanısıra detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Ofis ve standlardaki çalışanlar sıfır-mesafe kuralı uygulamaktadır ve temas ihtimalini en aza indirmeye odaklı önlemler almıştır. Araç anahtarları zarf için teslim edilir ve alınır. Bu sayede koronavirüs salgını sırasında InterRent ile araç kiralamayı en güvenli hale getirmeyi ve salgının ilerleyişine karşı önlem almayı hedeflemektedir.

  InterRent Key'N Go: Ofisi aramadan anahtarı teslim alın!

  Interrent teknolojiye de ayak uydurarak yeni bir dijital sistemi hizmete sunmuştur. Bu sistem sayesinde araç anahtarınızı ve teslimat işlemlerinizi kendiniz tamamlayabilir ve çoğu zaman sıra beklemek zorunda kalınan ofise gitmekten kurtulabilirsiniz. Auto Europe üzerinden InterRent Key'N Go ile aracınızı rezerve edebilir ve onay mailiniz size ulaştıktan sonra aracı alabilirsiniz. Araç alımından önce kaydınızı tamamlamalısınız ve ardından anahtar makinelerinden birinden araç anahtarınızı teslim alabilirsiniz. Bu sistem ile araç anahtarınızı vakit kaybetmeden ve sıra beklemeden almanız mümkün. Anahtarınızı aldıktan sonra doğruca aracınıza yönelebilirsiniz. InterRent Key'N Go hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız.