Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID-19 SÜRESİNCE KEDDY İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 salgınında Keddy ile araç kiralamada güvenlik ve sağlık önlemleri

  Koronavirüs salgınında Keddy ile araç kiralama2015 yılında Europcar şirketler grubu bünyesinde kurulan Keddy araç kiralama şirketi müşterilerine daha uygun fiyatlarla kiralama şansı veren Europcar iştirak şirketidir. Keddy şirketinin kendi internet sitesi bulunmadığından internet üzerinden Keddy ile araç rezervasyonu yapmanız mümkün değil. Bunun yerine Auto Europe üzerinden Keddy ile aracınızı rezerve etmeniz mümkün. Keddy ile araç rezervasyonu sonrası Europcar ofisine gitmeniz gerekmektedir. Keddy ile kiralama yapmanıza rağmen Europcar hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede Europcar şirketinin uluslar arası hizmet ağının avantajını da yaşayabilirsiniz. Keddy ile araç kiralama dünyanın 100'den fazla ülkesinde mümkün.

  Auto Europe dünya çapında 180 ülkede ve 24.000 noktada en uygun fiyatlarla ve birbirinden avantajlı paketlerle araç kiralama hizmeti veren aracı bir şirkettir. Keddy gibi sayısız işbirlikçi şirket ile uzun yıllara dayanan ortak çalışmalarımız sonucunda en kaliteli araç filolarını en uygun fiyatlara sunabiliyoruz. Koronavirüs sırasında Keddy ile araç kiralama imkanını da sunan Auto Europe kiralama öncesi ve sonrası tüm sorularınız için yanınızda. Auto Europe müşteri hizmetlerine 0850 390 28 67 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Keddy ile araç kiralama sırasında Koronavirüsten korunma tedbirleri

  70 yıllık müşteri hizmetleri ve servis tecrübesi bulunan Europcar grubu dünyanın sayılı marka grupları arasındadır. Keddy şirketi de aynı gruba iştirak ederek aynı kaliteyi ve hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Tüm sektörlerde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de bu süreçte farklı temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon kuralları uygulanmaktadır. Europcar grubunun ortak kararları ile uygulamaya konan bu tedbirler harfiyen yerine getirilmektedir.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  Alışık olmadığımız bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde Europcar grubu da tüm iştirakleri için olduğu gibi Covid-19 salgını sırasında Keddy ile araç kiralamada da belirli kurallar ve tedbirler uygulamaktadır. Kurallar hem müşteri hem de çalışan sağlığını düşünülerek tam disiplinle takip edilmektedir. Hijyen ve temizlik kuralları müşterilere detaylı bir biçimde aktarılmaktadır. Ofis veya araç bölgelerinde sosyal mesafe en iyi şekilde oluşturulmaktadır. Bankolarda müşteri ile işlem yapan çalışan arasında yarı-cam koruma bulunmaktadır. Çalışanların yanında her saat kullanılmak üzere dezenfektan ürünler bulunmakla birlikte müşteriler için de bankolarda aynı ürünler mevcut. Müşteri veya çalışan.. Keddy ve Europcar grubu için insan sağlığı birinci öncelik!