Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA SIXT İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 Salgınında Sixt ile Araç Kiralamada Güvenlik ve Sağlık Önlemleri

  Koronavirüs sırasında Sixt ile araç kiralama1912 yılında bu yana ticari faaliyetini sürdüren bu aile şirketi, kiralama sektörüne ilk adımını 3 araçla giriş yapmış. İnişli çıkışlı bir ticari geçmişe sahip olan Sixt, bugün dünyanın sayılı kiralama şirketlerinden. Söz konusu araç kiralamaysa Sixt AG bugün Almanya'nın 1 numarası diyebiliriz. 200.000 araçlık filosu ve 2.200 teslimat noktasıyla Sixt, dünya çapında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

  Araç kiralama sektöründe Auto Europe'un uzun yıllara dayanan işbirlikçisi olan Sixt ile Auto Europe üzerinden en uygun şartlara araç kiralayabilirsiniz. 1954'ten beri araç kiralama sektöründe aracı kurum olarak hizmet vermekle birlikte her geçen gün artan talebe aynı şekilde en iyi hizmet anlayışıyla karşılık vermektedir. Koronavirüs salgını sırasında Sixt ile araç kiralama işleminizi Auto Europe üzerinden her zaman olduğu gibi yine en uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Araç rezervasyonunuzu dilerseniz internet sitemiz üzerinden dilerseniz de 0850 390 28 67 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle tamamlayabilirsiniz.

  Sixt ile Araç Kiralama - Koronavirüse karşı alınan tedbirler

  Dünyayı etkisi altına alan pandemi sırasında her sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de birçok değişik uygulama yapılmaya başlanmıştır. Sixt de bu uygulamaları müşteri ve çalışan sağlığını korumak için en iyi şekilde yerine getirmektedir. Dünya ve yerel sağlık otoritelerin tavsiyeleri doğrultusunda Sixt şirketi de salgının yayılmasını önlemeye yönelik çalışmalar ve kurallar uygulamaktadır.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  • Tüm ofis ve standlar anti viral ürünlerle dezenfekte edilerek mümkün olduğunca güvenli hale getirilmektedir.
  • Tüm çalışanlar Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri doğrultusunda, ellerini düzenli aralıklarla yıkamaktadır ve temastan kaçınmaktadır.
  • Sixt filosunda bulunan tüm araçlar rutin temizlikleri yanısıra salgın sürecine özel olarak dezenfekte edilmektedir.

  Sixt müşterilerini ve çalışanlarını salgına karşı nasıl koruyor?

  Hem müşterilerine hem de çalışanlarına salgına karşı en güvenli ortamı sağlama amacıyla çaba sarfeden Sixt yönetimi salgının ilerlemesine karşı da mücadele vermektedir. Ululararası ve yerel kuruluşların tavsiyeleri yanısıra ek önlemler de açıklayan Sixt'in uyguladığı tedbirlerin bazıları şunlardır:

  • İstasyonlar ve teslimat noktalarındaki çalışan ve müşteri yoğunluğu azaltılmaktadır.
  • Standlarda ve ofislerde kişiler arasına pleksi cam yerleştirilmiştir.
  • Tüm Sixt noktalarında maske kullanımı zorunlu olmuştur.

  Aracı kiralayan ve kullanan kişilerin Covid-19'a yakalanması durumunda neler uygulanmaktadır?

  Covid-19 salgını sırasında Sixt ile araç kiralarken kurallara uyulması son derece önemli. Fakat yine de koronavirüse yakalanılması durumunda tabiki bunu Sixt'e bildirmeniz son derece önemli. Böyle bir durumda araç derhal filodan çıkarılır ve detaylı dezenfeksiyonun ardından bir süre hizmet dışında bekletilir.