Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  COVID 19 SIRASINDA THRIFTY İLE OTO KİRALAMA

  Covid-19 Salgınında Thrifty ile Araç Kiralamada Güvenlik ve Sağlık Önlemleri

  Koronavirüs sırasında Thrifty ile araç kiralamaDünyanın en geniş hizmet ağına sahip araç kiralama şirketlerinden olan Thrifty, Hertz iştiraki bir şirkettir ve merkezi ABD'nin Florida eyaletinde yer almaktadır.

  Tam adıyla Thrifty Rent a Car System Inc., 1958 yılında kurulmuştur ve günümüze kadar başarılı bir büyüme ile gelmiştir. Kendisine ait ve bayi ofisler olmak üzere toplamda 4.000'e yakın hizmet noktasıyla araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Hertz ve Dollar şirketleri ile aynı iştirakte bulunmasıyla filo ve ofis paylaşımı da yapan bu grup müşterilerine özellikle turistik noktalarda harika fırsatlar sunabilmektedir. Akdeniz ve Ege olmak üzere neredeyse tüm güney Avrupa'da, Asya, Karibikleri ve Pasifikler dahil birçok bölgede doğrudan araç kiralama hizmeti vermektedir.

  Dünya çapında 24.000 noktada hizmet veren Auto Europe'un önemli işbirlikçilerinden olan Thrifty sıradışı günler geçirdiğimiz bu dönemde de müşterilerine avantajlı ve güvenli araç kiralama imkanı sunmaktadır. Koronavirüs salgını sırasında Thrifty ile araç kiralama Auto Europe arama motoru üzerinden en uygun fiyatlarla mümkün. Dilerseniz kiralama işleminizi websitemiz üzerinden dilerseniz de 0850 390 28 67 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle gerçekleştirebilirsiniz.

  Thrifty ile Araç Kiralama - Koronavirüse Karşı Alınan Tedbirler

  Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimiz olduğu için salgın sürecinde bazı ek önlemler ve kurallar uygulamaya başladık. Dünya Sağlık Örgütü ve diğer yerel sağlık otoritelerin tavsiyeleri doğrultusunda uygulanan bu kurallar hem havalimanı ofislerinde hem de şehir ofislerinde geçerlidir. Müşterilerimizin hem en iyi kiralamayı; fakat aynı zamanda da sağlık açısından en güvenli hizmeti almaları hedeflenmektedir.

  Thrifty şirketi tüm ülkelerdeki salgın sürecini yakından takip edereken günden güne değişenleri de göz önünde bulundurarak kurallar belirlemektedir. Hem ofislerde, hem standlarda hem de araç teslim noktalarında uygulanan tüm kurallar uluslararası ve yerel sağlık kuruluşların tavsiyeleri doğrultusunda belirlenmektedir.

  Covid-19 salgını sırasında Thrifty ile araç kiralama yaparken uygulanan tedbir ve kurallara uyacağınızdan şüphemiz yok. Kiralık aracınızı huzurla kullanabilmeniz için her kiralama sonrası ve öncesinde araçlar detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Rutin temizlik yanısıra yapılan bu dezenfeksiyon çalışmaları sağlık kuruluşların önerileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

  Temizlik ve Hijyen Kuralları

  • Dünyanın birçok noktasında bulunan Thrifty noktalarının tümünde araç ve ofis temizlik kuralları değiştirilmiştir.Temizlik uygulamaları ile birlikte anti-viral ürünlerle dezenfeksiyon da yapılmaktadır. Temas noktaları olan kapı dışı, kapı içleri, ön konsol ve koltuklar dikkatli bir şekilde dezenfekte edilmektedir.
  • Ofislerde ve araç teslim noktalarındaki çalışanların yanında bulunan dezenfeksiyon ürünleri düzenli aralıklarla kullanılmaktadır. Belirli aralıklarla ellerini yıkamaları da gerekmekle birlikte müşteri-çalışan arası sosyal mesafeler de korunmaktadır.
  • Her kiralama sonrsı rutin temizliğe giren araçlar, salgın döneminde detaylı biçimde dezenfekte de edilmektedir. Özellikle araç kapı dışı ve içleri ile araç içinde temas mesafesinde olan tüm noktalar detaylı bir biçimde dezenfekte edilmektedir.