Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  %15'E VARAN İNDİRİM!!
  ÜYELERİMİZE ÖZEL

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  İndirimden yararlanmaya başla!

  Üyelik kampanyamıza katılan müşterilerimiz birçok indirimden yararlanmaya başladı bile! Üye olarak hesabınız üzerinden geçmiş kiralama kayıtlarınıza da gözatabilirsiniz. Önceden doldurduğunuz form ile kiralama işleminizi hızlı gerçekleştirecek ve araç kiralamayı basit bir işlem haline getireceksiniz.

  Üyelerimiz tüm kiralamalarını %5'e kadar indirimli yapmakla birlikte, çok özel kampanyalardan da yararlanabilmektedir. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen Auto Europe'a üye olun! Harika indirimler sizleri bekliyor.

  Üyelerimize özel şu anda geçerli olan kampanyalarımız şunlardır:
  Budget ile indirimli kiralayın
  • Anakara İspanya'da Budget ile 03.07.2020 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda ve 01.09.2020 - 30.11.2020 arası alınacak araçlarda %15'e kadar indirim uygulanır.
  • Anakara Portekiz'de Budget ile 03.07.2020 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda ve 01.09.2020 - 30.11.2020 arası alınacak araçlarda %10'a kadar indirim uygulanır.
  Hertz ile indirimli kiralayın
  • Avusturya'da 31.12.2020 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda ve 31.12.2020 tarihine kadar alınacak araçlarda %10'a kadar indirim uygulanır.
  Dollar Thrifty ile indirimli kiralayın
  • ABD'de yapılacak kiralamalarda %10'a kadar indirim uygulanır.
  Üye olarak daha fazla indirimden yararlan
  • Üye olarak her kiralamanızda website fiyatlarımıza göre %5'e kadar indirimli kiralayın.

   

  Lütfen Dikkat: Kampanya önceden bildirilmeden durdurulabilir veya değiştirilebilir. Bu sayfadaki teklifler yalnızca yeni yapılacak araç rezervasyonları için geçerlidir ve diğer promosyonlarla birleştirilemez.