Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  ABD'DE GOLD RATE İLE AVANTAJLI KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Kanada ve ABD'de Araç Kiralama - Gold Rate Avantajı

  Gold Rate ABD & Kanada

  Sıradaki ABD veya Kanada seyahatiniz için karlı bir kiralama mı arıyorsunuz? O halde Auto Europe Gold Rate avantajı tam size göre! Gold Rate, ABD veya Kanada'da yapacağınız kiralamalarda size ek avantajlar sunan özel bir pakettir. Kiralama işlemi sırasında Gold Rate dahil olan araç tekliflerini seçerek bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Normalde ek ücret uygulanan birçok avantaja sahip bu paket ile kiralamanız kusursuz geçecek bundan eminiz!

  GOLD RATE AVANTAJLARI

  Bİr Depo Yakıt
  Bir Depo Yakıt

  Kiralamalarda ilk depo yakıt ücretinin müşteriden alındığını biliyor musunuz? Fakat Auto Europe ile bu durum değişiyor. Gold Rate size tam bir depo yakıt hediye ediyor. Hadi yola devam!

  Navİgasyon (opsİyonel)
  Opsiyonel Navigasyon

  Araç kiralamalarda navigasyon talebiniz araç teslimatında ekstra ücretlere neden olabilir. Gold Rate ile navigasyon ek masraf olmaktan çıkıyor. Gold Rate paketi ile navigasyon sistemi dahil kiralamanın keyfini çıkarın. Lütfen tüm kiralama şirketlerinin bu ekstrayı sunmadığını unutmayın.

  Kiralamaya Gold Rate Nasıl Eklenir?

  Gerekli bilgileri arama motorumuza girdikten sonra kirala butonu ile araçların ve ücretlerinin bulunduğu listeye geliniz. Farklı kiralama şirketlerinin birbirinden özel tekliflerinin yer aldığı bu listede bazı araçların altında Gold Rate yazmaktadır. Buldunuz işte!