Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  İPTAL KORUMA PAKETİ

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralamanıza İptal Koruma Paketi Ekleyin

  Araç rezervasyonunuza İptal Koruma Paketi'ni eklemekten daha kolay birşey yok. Online rezervasyon sırasında araç tercihinden sonra ürünü seçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizle de 0850 390 28 67 nolu telefondan iletişime geçerek ürünü araç rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. Bu ürünün 48 saatten daha önce yapılan araç rezervasyonları ile en fazla 21 günlük ve toplam tutarın 3000 Avro'yu geçmediği kiralamalara uygulanabildiğini unutmayınız. Detaylı bilgilere aşağıdaki hüküm ve koşullar bölümünden ulaşabilirsiniz. Auto Europe ile şimdiden iyi sürüşler dileriz.

  Auto Europe İptal Koruma Paketİ Kullanım Koşulları ve Şartları
  İptal Koruma Paketi Hüküm ve Koşulları

  Auto Europe ile yaptığınız tüm rezervasyonlarınızı araç teslimatının 48 saat öncesine kadar Auto Europe Rezervasyonumu Yönet kısmından iptal edebilirsiniz.

  Bu programa sahipseniz ve iptal ile ilgili işlem başlatmak istiyorsanız, rezervasyon onay belgenizde bulunan Auto Europe telefon numaralarından bize ulaşabilir veya e-posta ile talebinizi iletebilirsiniz. Auto Europe ile mümkün olan en kısa sürede iletişime geçmenizi yaşanacak herhangi bir gecikme durumuna karşı önemle tavsiye ederiz.

  Paket Kapsamında Olanlar

  Araç teslimatına 48 saatten az bir süre kala veya kiralık aracınızı teslim aldıktan sonra, aşağıdakilerden kaynaklı bir durum neticesinde; kiralık aracınızı erken iade etmek zorunda kalmanız durumunda bu İptal Koruma Paketi, kiralama bedelinin tamamını veya günlük kiralama bedelinizin eşit oranlı bir payını iade edecektir:

  1.1 Seyahat ertelemesi veya geç varış.

  1.2 Kiralayan kişinin kaza, bedensel yaralanma veya hastalık nedeniyle teslimatı yapamaması veya kiralamayı gerçekleştirememesi.

  1.3 Hükümet yani yasal seyahat yasakları veya karantina kaynaklı, kiralama başlangıcının 48 saat içersinde veya kiralama süresince oluşan engellerde.

  1.4 Havayolu veya havacılık personeli dahil tüm grev kaynaklı gecikmelerde.

  1.5 Kar, sis, don, fırtına, kasırga ve volkanik faaliyetler nedeniyle doğal engellerin oluşması durumunda.

  Paket Kapsamında Olmayanlar

  İptal Koruma Paketi doğrudan veya dolaylı olarak aşağıdaki nedenlerden oluşan durumlarda uygulanamaz:

  2.1 Kiralayanın seyahati gerçekleştirmemesi ve/veya iptal etmesine rağmen 48 saat öncesine kadar Auto Europe’a bilgi vermemesi durumunda.

  2.2 Kiralayan kişinin yanında gerekli olan geçerli bir sürücü belgesi ile sözleşme üzerinde yer alan ana sürücü adına düzenlenmiş kredi kartının bulundurmaması veya kredi kartında gerekli miktarın kullanılabilir olmaması durumunda.

  İade başvurusu nasıl yapılır?

  Kiralayan kişi gerekli tüm belgelerini Auto Europe’a iletmelidir. Başvuru ve işlemlerin devamı için gerekli tüm belgeleri en kısa sürede belirlenen temsilciye iletilmesi gerekmektedir. Belgelerin iletimi ve başvurunun tamamlanması belgelerin talebinin üzerinden otuz (30) gün içersinde olmalıdır.

  Amacımız İptal Koruma Paketi tüm yönlerini hızlı ve verimli bir şekilde uygulanmasıdır. İptal Koruma Paketi ile ilgili oluşan olumsuzluklarda geri bildirimlerinizi iletmek için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz:

  Auto Europe Deutschland GmbH
  Landsbergerstrasse 155
  80687 Münih, Almanya
  Münih Sulh Mahkemesi
  Ticari Sicil 149 828
  e-Posta: Lloydscxl@autoeurope.pt