Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  ALAMO

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Alamo: Alamo Hakkında Kısaca

  Araç Kiralama Alamo - Auto EuropeEnterprise Holding bünyesinde kurulan Alamo, dünya çapında uygun kiralık araç fiyatlarıyla ünlü bir şirkettir. Müşteri memnuniyeti ortalamanın çok üstünde olan şirket ABD'de hizmet veren en büyük üçüncü araç kiralama şirketidir. Uzun süreli araç kiralama dahil olmak üzere birçok alanda ortaklıklar geliştiren Alamo, seyahat sektörünün ünlü markalarıyla da yaptığı iş birliği ile hizmet ağını geliştirmektedir. Bugün Amerika kıtasında Alamo ile araç kiralama yalnızca ABD ile sınırlı değil; Meksika, Güney Amerika ve hatta Avustralya, Avrupa ve Afrika'da da oldukça yaygın. Alamo şirketinin genel merkezi Clayton, Missouri'de yer alıyor.

  60 yıldır araç kiralama aracı kurumu olarak hizmet veren Auto Europe 24,000 noktada ve 180 ülkede araç kiralama, motokaravan kiralama ve lüks model araç kiralama hizmeti vermektedir. Auto Europe üzerinden Alamo ile yapacağınız oto kiralama aramanızda dünya çapında en uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız. Bundan eminiz!

  Alışılmadık bir süreçten geçtiğimiz Covid-19 pandemi döneminde Alamo'nun sıkı hijyen ve temizlik kuralları sayesinde güvenle kiralama yapabilirsiniz.

  Alamo ile Oto Kiralama: Kalite ve Harika Fiyatlar

  Enterprise şirketler grubunun bir parçası olan Alamo ile kiralama yaptığınızda kalite ve güveni hissedeceksiniz. Alamo şirketi Enterprise şirketinin kalite politikasını uyguladığından uygun fiyatlara üst kalite hizmet kaçınılmaz oluyor. Müşterilerle kiralama sonrası iletişime geçilmesi, görüş ve önerilerinin alınması da bunun bir kanıtı diyebiliriz.

  Uygun fiyatlarına ve hizmet kalitesine teknolojiyi de entegre eden Alamo, 2005 yılında sektördeki ilk online check-in hizmetini müşterilerinin kullanımına sundu. Bu sistem ile Alamo müşterileri diledikleri aracı kolay bir şekilde online olarak seçebiliyor ve müşteri desteğine olan erişimi de hızlandırıyor.

  Araçlarına yaptığı düzenli büyük yatırımlar ile filosunu her zaman yeni, ekonomik ve doğa dostu araçlarla donatan Alamo, yenilenebilir yakıtlar enstitüsü olarak bilinen Donald Danforth Doğa Bilim Merkezine, bio-araçların geliştirilmesi projesine destek amaçlı 35 milyon Avro bağışta bulunmuştur. Enterprise Holding'i de ayrıca ABD orman gelişimine destek amaçlı 50 milyon fidanın dikimini finanse etmiştir.

  Alamo ile Harika Bir Kiralama Deneyimi

  Arama motorumuzu kullanarak birkaç adımda en uygun fiyatlarla Alamo ile araç kiralama deneyimine merhaba diyebilirsiniz. Arama motoru ile aynı aracı birçok şirket üzerinden görebilir ve fiyatlar ile şartları kıyaslayabilirsiniz. Websitemiz üzerinden aynı zamanda daha önce kiralama yapmış müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir ve kiralama şirketlerinin hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kiralamanıza çocuk koltuğu, navigasyon, ek sürücü gibi ek opsiyonları da ekleyebilirsiniz. Kampanyalarımızı takip ederek birçok avantajdan yararlanabilir ve hatta bu ek opsiyonları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

  Yaşadınız şehirde veya tatil için gideceğiniz yerde araca mı ihtiyacınız var? Auto Europe ile yurt içinde İstanbul'dan Kars'a; yurt dışında ABD'den Çin'e kadar 180 ülkede araç kiralayabilirsiniz. Örneğin Roma havalimanında aracınızı teslim alıp dönüş uçuşu için aracınızı Milano'da iade edebilirsiniz. Veya Paris tatilinizde araç kiralamanın verdiği özgürlük ile seyahatinize birden fazla şehir dahil edebilirsiniz. Keyif sizin!