Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  NAVİGASYON DAHİL ARAÇ KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Navigasyon Dahil Kiralamalar Şimdi Birçok İstasyonda

  Navigasyon Dahil Araç Kiralama

  GPS, yani navigasyon olmadan yolculuk yapmak zaman zaman size zor anlar yaşatabilir. Ve buna rağmen birçok şirket araçlarını navigasyon olmadan kiralar. Tabi ki kiralamanıza ek donanım olarak navigasyon ekleyebilirsiniz. Fakat bu kiralama ücretinin üzerinde bir miktar daha ücret eklenmesi anlamına gelmektedir. Bir Auto Europe tavsiyesi: Eğer kiralamanızda navigasyon istiyor fakat ek ücretlerden kaçınıyorsanız, arama motorumuzdaki sonuçlarda yer alan "GPS dahil" ibaresine dikkat ediniz.

  Kİralama şİrketlerİ aşağıdakİ destİnasyonlarda GPS dahİl teklİfler sunmaktadır:*
  ŞİRKET ÜLKE KATEGORİ
  Dollar ABD EKONOMİ VE ÜSTÜ
  Alamo ABD EKONOMİ VE ÜSTÜ
  Thrifty ABD EKONOMİ VE ÜSTÜ
  Avis BELÇİKA BELİRLİ KATEGORİLERDE
  Budget ÇEK CUMHURİYETİ MİNİ VE ÜSTÜ
  Europcar JAPONYA MİNİ VE ÜSTÜ
  Alamo KANADA EKONOMİ VE ÜSTÜ
  National KANADA EKONOMİ VE ÜSTÜ
  Avis LÜKSEMBURG BELİRLİ KATEGORİLERDE

  Kullanım Koşulları: ABD'de tüm kiralama şirketlerinde: 31.07.2020 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda. Belçika'da Avis ile 31.07.2020 tarihine kadar yapılan kiralamalarda MBMR ve SVMR hariç tüm araç gruplarında geçerlidir. Çek Cumhuriyeti'nde Budget: 31.07.2020 tarihine kadar yapılan kiralamalarda geçerlidir. En az süre 3 gündür. Yalnızca şu istasyonlarda geçerlidir: Karlovy Vary Havaalanı, Karlovy Vary Tren İstasyonu, Ostrava Tren İstasyonu, Brno Tren İstasyonu, Pardubice Havaalanı, Plzen Tren İstasyonu, Librec Tren İstasyonu, Olomouc Tren İstasyonu. Japonya Europcar: 31.07.2020 tarihine kadar yapılan kiralamalarda. Kanada'da Alamo ve National: 31.07.2020 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda. Lüksemburg'da Avis ile 31.07.2020 tarihine kadar yapılan kiralamalarda MBMR ve SVMR araç grupları hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

  Lütfen Dikkat: GPS dahil olan teklifler arama motorunda belirtilmiştir. Teklifler önceden bildirilmeden değiştirilebilir ve kaldırılabilir.