Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  HAFTASONU KAMPANYA VE FIRSATLARI

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralamada haftasonu fırsatları

  Haftasonu Fırsatları Özel Fiyatları

  İster haftasonu kaçamağı için uygun fiyat avına çıkın ister bu haftasonundan itibaren uzun bir tatile çıkın.. Tüm bunları planlamak için doğru yerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın! Tüm planlarınıza en uygun araç kiralamayı Auto Europe ile dahil edebilirsiniz.

  Kendinizi diğer çalışma arkadaşlarınıza uydurarak iş temposuna kısa bir ara vermek herkesin ihtiyacı doğrusu. Haftasonu için planlanan kısa kaçamaklar bunun için en özgür ve en basit yöntem diyebiliriz. Yoğun iş temposunda kendine vakit ayırmaya çalışan birçok çalışan günümüzde uzun haftasonları planlayarak kendisine enerji depolama ve yenilenme fırsatı sağlamaktadır.

  Haftasonu fırsatları kovalayan birisi misiniz? O halde Auto Europe sizin için doğru adres! Araç kiralama şirketleri ile uzun yıllara dayanan ortaklığımız sayesinde müşterilerimiz için en uygun fırsatları sağlama avantajına sahip olduğumuzu söylemeliyiz. Auto Europe olarak müşterilerimize dünya çapında 24,000 üzerinde lokasyonda en uygun fiyatları sunarak araç kiralamayı kolaylaştırıyoruz. Farklı segmentlerde araç grupları ile ister küçük ve ekonomik bir araç olsun isterse de geniş aileniz için uygun bir kombi olsun; geniş araç filolarını en uygun fiyatlarla bir tık uzağınıza getiriyoruz. Auto Europe ile araç kiralarken hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz. Güvenli ve basit arama motorumuz sayesinde dünyanın her noktasında en uygun kiralama tekliflerini görüntüleyebilir ve kıyaslayabilirsiniz. Haftanın diğer günlerindeki fiyatları haftasonu promosyonu fiyatları ile kıyaslayarak talebin yoğun olduğu günlerde bile ne kadar uygun tekliflere sahip olduğumuzu görebilirsiniz.

  01.04.2022 İle 04.04.2022 arası yararlanabileceğiniz haftasonu fırsatlarımıza bir göz atın
  ŞİRKET DESTİNASYON MİNİ KATEGORİ
  Avis ATİNA 56€'DAN*
  Budget BARSELONA 23€'DAN*
  Europcar BERLİN 44€'DAN*
  Sixt LYON 32€'DAN*
  Global BUDAPEŞTE 14€'DAN*

  Lütfen Dikkat: Haftasonu kampanyamız yalnızca cumadan pazartesiye kadar olan kiralamalarda geçerlidir. Araç iadesi pazartesi saat 10:00'a kadar gerçekleşmelidir.

  Haftasonu İçin Araç Durumu

  Kiralık araçların müsaitlik durumu farklı farktörlere bağlıdır. Yüksek sezon veya popüler destinasyonlar araç filolarının daralmasına ve uygun araç bulmanın zorlaşmasına neden olmaktadır. Fakat Auto Europe ile tüm bunları göz önünde bulundurmanıza gerek dahi yok! Dünya çapında yerel, ulusal ve uluslararası birçok kiralama şirketi ile birlikte çalışan Auto Europe size çok sayıda şirketin filosundan sayısız alternatif sunmaktadır.

  Bir kiralamada arzu edilen, aynı araçla kiralamayı sonlandırmaktadır. Her sene sayısız müşterimiz haftasonu tatilleri için kompakt, orta sınıf veya kombi araçlarımızı tercih etmektedir. Yolcu sayısına veya ihtiyaca göre bazı müşterilerimiz en küçük araçları da kiralamaktadır. Bu araçlar düşük maliyetli ve dar bütçeye uygun araçlardır. Özel bir kiralama deneyimi yaşamak isteyen müşterilerimiz kiralamalarına upgrade ekleyerek lüks kategorilere kadar uzanan geniş araç seçeneklerinden araçlar tercih etmektedir. Müsait araç durumunu etkileyen diğer faktörler şunlardır:

  • Seyahat noktaları: Sakin kasabalara karşı turistik tatil yerleri.
  • Seyahat zamanı: Yüksek ve düşük sezon ile sezon dışı tarihler.
  Yüksek Sezon Öncesi Haftasonu Araç Kiralama
  Yüksek Sezon Öncesi Haftasonu Araç Kiralama
  Şehirden şehre farklılık gösteren bu dönem bazı yerlerde yüksek sezon öncesi bazı yerlerde de yüksek sezon sonrası yaşanmaktadır. Hava hala müsait olmakla birlikte düşük maliyete mükemmele yakın bir tatil geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Az sayıdaki turist sayısıyla da araç talebi düşük olmaktadır ve bu yüzden farklı seçenekler arasından tercih yapma imkanı bulunmaktadır.
  Düşük Sezonda Haftasonu Araç Kiralama
  Düşük Sezon Haftasonu Araç Kiralama

  Düşük sezonda yaşanan az sayıdaki ziyaretçi nedeniyle işletmeler yüksek sezona oranla düşük kar oranına sahiptir. Birçok işletme yüksek sezon sonrası hizmete ara vermektedir ve çalışma saatlerini daraltmaktadır. Bu dönemlerde talebin düşük olmasıyla fazla seçenek arasından düşük fiyata araç kiralayabilirsiniz.