Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  MACARİSTAN'DA UYGUN OTO KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Macaristan’da Araç Kiralama - En cazip fırsatlarla

  Auto Europe sayesinde Macaristan’da araç kiralama rezervasyonu artık çok basit ve uygun hale getirilmiştir. Macaristan’da seyahat edeceğiniz destinasyona ulaştıktan hemen sonra saygın oto kiralama ortaklaklarımızdan kiralık aracınızı teslim alabilir ve tatilinize başlayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde aracınızı havalimanları dışında da ofisleri bulunan şehir merkezi ofislerinden aracınızı teslim alabilirsiniz. Macaristan tatilinize bu nedenle istediğiniz esnekliği katabilirsiniz. Auto Europe Macaristan’ın dört bir yanında siz müşterilerine uygun fiyatlara oto kiralama hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan'ı Kiralık Araç ile Keşfetmek

  Başkenti Budapeşte ve turizm cenneti olan Macaristan 93.036 km² bir alana sahiptir. Avusturya, Slovakya, Ukrayna, Romanya, Sırbistan, Hırvatistan ve Slovenya komşu ülkelerdir. Yaklaşık olarak 10 milyon nüfusu bulunan Macaristan’ın ana dili Macarca’dır. Turizm bölgelerinde Macarca dışında Almanca ve İngilizce sıklıkla konuşulan diller arasındadır. Macaristanda trafik sağdan akmaktadır.

  Kiralık Araç ile Macaristan’da Seyahat Etmek

  Çeşitli seyahat acentalarından, oto kiralama şirketlerinden ve internetten Budapeşte kiralık araç teklifleri alıp, artı ve eskilerini karşılaştırmayı artık tarihe gömdük. Sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde, kiralık aracınız için pazarın en uygun fiyatlarını ve kaliteli hizmetini bizden temin edebilirsiniz.

  Macaristan seyahtiniz için gerekli olan kiralık aracınızın rezervasyonunu zaman kaybetmeden, 0850 390 28 67 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirin.

  Vize & Büyükelçilik

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Macaristan'a seyahat edebilmeleri için vizeya tabidir. Seyahat Planlamanıza bu nedenle vize başvurunuzu da eklemeyi unutmayınız. Macaristan seyahatiniz sırasında karşılaşabileceğiniz acil durumlarda ise aşağıda belirtilen Budapeşte Büyükelçiliğimiz ile iletişime geçerek bulunduğunuz bölgenin Başkonsolosluğu iletişim bilgilerini temin edebilirsiniz.

  İSTANBUL ORANGE VİZE
  Adres: Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Fransız Hastanesi Sokağı No:5/1-2-3-4-5-6 Harbiye Şişli - İstanbul
  Telefon: 444 83 34
  Faks: +90 212 219 3350
  E-Posta: info@orangevize.com

  ANKARA ORANGE VİZE
  Adres: Aziziye mahallesi Cinnah caddesi no:98/1 Çankaya / ANKARA
  Telefon: 444 83 34
  E-Posta: info@orangevize.com

  T.C. BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ
  Adres: 1062 Budapest, Andrassy ut 123 / Hungary
  Telefon: +36 1 478 91 30(Konsolosluk)/+36 1 478 91 00(Büyükelçilik)
  Faks: +36 1 344 51 43
  E-Posta: embassy.budapest@mfa.gov.tr
  Website: T.C. BUDAPEŞTE BÜYÜKELÇİLİĞİ

  Faydalı Linkler

  Macaristan Seyahat Bilgisi