Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  SINIRSIZ KİLOMETRE ARABA KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç kiralamada kilometre sınırı var mı?

  İster tek bir şehirde isterse de şehirler arası yolculukta kullanın; sınırsız kilometre araç kiralama ile daha özgür ve daha huzurlu olacağınızdan eminiz. Maliyet açısından farklılık gösteren bu sınır ile kiralamanızı daha az maliyetli gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla kiralama yapmadan önce araçla ne kadar yol gideceğinizin hesabını yapmanız bu konuda ikilemde kalmanız durumunda size yardımcı olacaktır. Fakat tabiki konu araba kullanmak ve farklı bir şehir veya ülke ise; insan farklı yerleri de görmek, özgürlüğü hissetmek istiyor. Auto Europe ile sınırsız özgürlük için siz de sınırsız kilometre tercih edin.

  Sınırsız Kilometre Kiralık Araç Arayın

  Kiralama şirketleri genelde özel araçları sınırlı kilometre ile hizmete sunarlar. Bu özel araç grubuna özel 4x4'ler, spor modeller ve lüks araçlar girer. Buna karşılık normal günlük olarak kullanılan araçlar ise sınırsız kilometre ile kiralanır. Auto Europe arama motoru ile arama yaptıktan sonra bu araçları karşınıza çıkan listede kolaylıkla ayırabilirsiniz. Araç özelliklerinde kilometre sınırı ile ilgili bilgiyi rahatlıkla görebilirsiniz. Tercihinize veya ihtiyacınıza göre sınırlı veya sınırsız kilometreli araç seçebilirsiniz.

  Kilometre mi Mil mi?

  Bazı ülkelerde mesafe birimi kilometre, bazılarında ise mildir. Örneğin ABD'de kilometre yerine mil birimi kullanılır. Burada kendi akıllı telefonunuzda yapacağınız hesaba mil/kilometre farkını da dahil etmeyi unutmayın. Öyle ki arabaların göstergeleri dahi kilometre değil mildir.

  Sınırlı kilometreli bir araç kiraladığınızda kilometre sınır bilgisi ile birlikte bu sınırısın aşılması durumunda ne kadar ek ücret uygulanacağını da belirtilir. Örneğin kiralamanız 5 günlük ise ve kilometre sınırı toplamda 2000 kilometre ise bunun üzerindeki her kilometre için kiralama şirketi ek ücret hesaplar. Bu ücrete kilometre sınır aşım ücreti de denir. ABD gibi kilometre yerine mil birimi kullanılan ülkelerde de aynı kural geçerlidir. Buralarda mil ve kilometre hesabına dikkat etmenizi öneririz.

  Sınırlı Kilometre ile Auto Europe Fiyatları

  Kiralık aracınızla ne kadar mesafe katedeceğinizi hesaplamak için Google Maps uygulamasını kullanabilirsiniz. Fakat her ihtimale karşın bu hesabınızın üzerine mutlaka bir miktar pay da bırakmanızı öneririz. Aracın kilometre sınırı ile kiralanması durumunda toplam kilometre sınırını kiraladığınız güne bölerek günlük limitinizi belirleyin. Bu sayede kilometre sınırını daha kolay kontrol edebilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm alternatif teklifler müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Siz de araç seçimi yaparken mutlaka kilometre sınırı olup olmadığına göz atınız. Sınırsız kilometre araç kiralama ile elbette daha huzurlu ve rahat bir kiralama geçirebilirsiniz, fakat bütçeniz açısından sınırlı kilometre de tercih edilebilir.

  Daima en iyi fiyatlar: Auto Europe ile sınırsız kilometre araç kiralama

  Sınırsız kilometre araç kiralama işleminizi gerçekleştirirken unutmayın ki Auto Europe'un en iyi fiyat garantisi uygulaması var. Daima en uygun fiyatları sunmak için çalışıyoruz. Fakat düşük bir ihtimal dahi olsa, başka bir platformda aynı koşullarda Auto Europe'tan daha uygununu bulursanız bizimle iletişime geçin. Böyle bir durumda Auto Europe şartları kontrol eder ve bir farklılık olmaması durumunda fiyatı eşitler. Dünya çapında 24,000 noktada araç kiralama hizmeti sunan Auto Europe ile hem hizmet hem de fiyat kalitesini yaşayabilirsiniz. Ödüllü müşteri temsilciğilimiz ile soru ve sorunlarınıza yanıt alabilir dilerseniz de kiralama işleminizi telefonda konuşarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilciğilimize 0850 390 28 67 nolu telefonla ulaşabilirsiniz.