Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  TEK YÖN ARAÇ KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Yurt İçi ve Yurt Dışı Tek Yönlü Araç Kiralama

  Auto Europe ile iki tip tek yönlü araç kiralama bulunmaktadır. Bunlar yurt-içi ve yurt-dışı. Aracınızı aldığınız istasyon dışında bir istasyona teslim etmeniz durumunda ek ücret uygulanmaktadır. Kiralama şirketi tarafında uygulanan bu ücret tek yönlü araç kiralama ücretidir. Özellikle yurt-dışı tek yönlü kiralama yani ülkeler araası kiralamalar için online olarak kiralama şirketine iletilmek üzere talep gönderilmelidir ve ödemesi yapılmalıdır. Bu talep ile Auto Europe size ücret ve diğer bilgileri aktarmaktadır.

  Kiralama şirketleri ile yapmış olduğunuz uzun vadeli ortaklık sayesinde aynı ülke içinde bir şehirden diğerine yapacağınız tek yönlü kiralamalar genelde ücretsizdir. Başka bir ülkeye yapacağınız tek yönlü kiralamada ise kiralama şirketine ödenmek üzere tek yönlü araç kiralama ücreti uygulanır.

  Tek Yönlü Kiralama için neden Auto Europe?

  Kiralık aracınızla ülke sınırları aşmak mı istiyorsunuz? Auto Europe ile uluslararası seyahatlerinize birden fazla ülke dahil ederek yolculuk anını da keyifli geçirebilirsiniz. Örneğin aracınızı Barselona'da teslim alıp daha sonra Akdeniz sahili boyunca Fransa'ya kadar ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz Pisa'da teslim aldığınız aracınızla Floransa'dan geçip Venedik'e kadar ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem kişi başına düşen ulaşım maliyetini tek araç maliyetine düşürebilir hem de gezinize birçok şehri dahil ederek kendi rotanızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Tek yönlü kiralama ve diğer araç kiralama detayları için müşteri temsilcilerimizi 0850 390 28 67 nolu telefondan arayabilrsiniz.

  En iyi tek yönlü kiralama teklifini nasıl bulurum?

  Dünyanın en uygun araç kiralama fiyatları için arama motorumuzu kullanın. Kiralama yapmak istediğiniz ülkeyi ve şehri seçin. Tek yönlü kiralama için "Farklı bir istasyonda iade etmek istiyorum"u işaretleyin.

  Arama Motoru

  Ülke, şehir ve iade istasyonunu seçin. Sürücü için olan küçük kutuyu doldurun ve "Arama" butonuna basın. Tek yönlü araç kiralama ile ilgili tüm detayları bir sonraki sayfada görebilirsiniz.

  Tek yön bilgisi

  Arama motorumuz kiralama şirketleri ve tüm araç gruplarını ayrı ayrı göstermektedir. Size en uygun aracı seçerek bir sonraki adıma ilerleyebilirsiniz:

  Tek yön dahil fiyat

  Aşağıda gördüğünü fiyat tek yön dahil fiyattır. Dilerseniz bu noktada aracın kiralama ücretini ödeyerek kendiniz için ayırabilirsiniz veya geçici rezervasyon yaparak fiyatı sabitleyerek düşünmek için zaman kazanabilirsiniz. Geçici rezervasyon ile fiyat teklifi e-posta adresinize gönderilir.

  Seçmiş olduğunuz kiralama şirketine bağlı olarak tek yön ücreti iki şekilde ödenebilir.

   
  • Kiralama ücreti + tek yön ücreti, birlikte Auto Europe'a ödenir
  • Kiralama ücreti Auto Europe'a ödenir + tek yön ücreti araç alınırken kiralama şirketine ödenir

  Kiralama şirketine göre tek yön ücretinin kiralama bedeline dahil mi olduğunu yoksa aracı teslim alırken mi ödenmesi gerektiğini araç seçiminden bir sonraki adımda sağ tarafta görebilirsiniz. Ödeme sonrası size gönderilen voucher belgesinde de tek yön ücreti belirtilmektedir.

  Tek Yön Ücreti Ödemesi

  Ek opsiyonlar ve ekipmanları da seçtikten sonra "Devam" butonuna basarak devam edebilirsiniz. Bir sonraki adımda kişisel bilgileriniz ve ödeme sorulmaktadır. Bu adımda sağ tarafta gördüğünüz bölümde yine ek opsiyonlarını seçebilirsiniz. Duruma göre sistem uygun fiyata "Upgrade" de teklid edebilir. Dilerseniz seçebilirsiniz veya kabul etmeden devam edebilirsiniz. Burada bilgilerinizi girdikten sonra aşağıda bulunan "Rezervasyon Yap ve Öde" butonuna basarak kiralamanızı tamamlayabilirsiniz.

  Kişisel bilgilerinizi girerken burada uçuş kodunuz da sorulmaktadır. Bu bölüm uçuş ile gelip araç kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz için son derece önemlidir. Herhangi bir uçuş gecikmesi durumunda kiralama şirketi eğer burayı doldurduysanız uçuş kodunuzdan gelişinizi takip edebilmektedir ve aracı hazır bekletmektedir. Burada yine kiralama koşullarını da okuyabilirsiniz. Kiralama koşullarını okuduktan sonra okudum olarak işaretleyerek devam edebilirsiniz.

  Rezervasyon tamamlandı

  Araç rezervasyonu işleminiz tamamlanır tamamlanmaz e-posta ile voucher belgesi size gönderilir. Yine burada kiralama şirketi, araç teslimatı ve kiralama koşullarıyla ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Sorularınız olması durumunda bizi her zaman arayabilirsiniz. Tek yön ile ilgili tüm bilgiler de burada bulunmaktadır. Araç teslimatı için bu belgeyi yazdırınız ve teslimata beraberinizde götürünüz.

  Tüm bilgiler için kiralama koşullarını lütfen okuyup anlayınız. Günümüzde neredeyse tüm kiralama şirketleri tek yönlü kiralamaları kabul etmektedir. Fakat Auto Europe güvenli bir kiralama yapabilmeniz için tüm tek yönlü kiralamaları kiralama şirketinden önceden onaylattırmaktadır. Bu sayede araç teslimatında herhangi bir süprizle karşılaşmazsınız.

  Auto Europe iyi tatiller ve güvenli sürüşler diler!