Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  KEDDY

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Keddy: Keddy Hakkında Kısaca

  Araç Kiralama Keddy - Auto EuropeKeddy araç kiralama şirketi Europcar grubunun bir parçası olarak hizmet vermektedir. Çok uygun fiyatlara rağmen dünyanın birçok yerinde üst kalite hizmet sunan Keddy ile araç kiralama, yalnızca aracı kurumlar veya seyahat acenteleri üzerinden mümkün. Dünya çapında 145 ülkede hizmet veren Keddy'nin filosu Europcar ile ortak kullanılmaktadır.

  2015 yılının başlarında hizmete giren Keddy, Europcar kalitesini daha uygun fiyata alternatif şirket olarak rekabetçi hale getirilmiştir. Keddy yalnızca filosunu değil, teslimat noktalarını ve ofislerini de Europcar ile ortak kullanmaktadır.

  60 yılı aşkın bir süredir araç kiralama sektöründe aracı kurum olarak hizmet veren Auto Europe sayesinde tüm kaliteli araç kiralama şirketlerinin şartlarını ve fiyatlarını tek bir aramada kıyaslayabilirsiniz. Global çapta marka değeri yüksek kiralama şirketleriyle uzun yıllara dayanan ortaklığı temelinde geniş kontenjanda uygun fiyatlı araçlar teklif edilebilmektedir. Auto Europe arama motorunu kullanarak en uygun fiyatlara en uygun şartlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aynı araca neden daha fazla ödeyeseniz? Siz de bir sonraki araç kiralamanızı Auto Europe ile yapın, en iyi fiyat garantisinden yararlanın!

  Zorlu bir süreçten geçtiğimiz pandemi günlerinde her sektörde ve her şirketin olduğu gibi Keddy şirketinin de almış olduğu sağlık ve hijyen tedbirleri kapsamında uyguladığı bazı kuralları buradan görüntüleyebilirsiniz.

  Keddy ile Oto Kiralama: Düşük Fiyat Yüksek Kalite

  Dünyanın en seçkin oto kiralama şirketlerinden biri olan ve dünya çapında tanınan Europcar grup iştirakı olan Keddy, uluslararası alanda ve sektörde Keddy by Europcar olarak bilinmektedir. Europcar ile aynı kalitede kiralama deneyimini daha uygun şartlarda fakat farklı kanallar üzerinden hizmete sokan şirket bu sayede piyasadaki rekabeti kendisi sağlamaktadır. Ayrıca birçok yeniliği de pilot şirket anlayışıyla Keddy ile müşterilerine sunan grup 7/24 müşteri hizmetleriyle de birlikte hizmet vermektedir. Yol yardım hizmeti dahi ortak olan şirketler herhangi bir aksilik yaşanması durumunda birbirlerinin müşterilerine ortak destek sağlamaktadır.

  Hem kiralama öncesi hem kiralama sırasında hem de kiralama sonrasında Auto Europe müşteri hizmetleri size 7 gün hizmet vermektedir. Kiralama hakkında sorularınız ve yaşayacağınız sorunlarla ilgili size tam destek sunmak için uzman ekibiyle hazır bulunmaktadır. Kısacası Auto Europe ile güvendesiniz diyebiliriz!

  Farklı Bir Kiralama Deneyimi

  Keddy ile araç kiralama deneyimine yalnızca birkaç tık uzaklıktasınız. Auto Europe arama motoru ile Keddy kalitesine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bulduğunuz aracı diğer kiralama şirketlerinin fiyatlarıyla ve şartlarıyla kıyaslayabilir ve sizin için en ideal olanını tercih edebilirsiniz. Keddy ve diğer kiralama şirketlerinin müşteri yorumlarını okuyarak kiralama öncesi ön fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz kiralamanıza Auto Europe websitesi üzerinden araç tercihinizi yaptıktan sonraki adımda, navigasyon veya çocuk koltuğu gibi ekipmanlar ekleyebilirsiniz.

  Keddy ile dilerseniz İtalya tatilinizde dilerseniz de ikamet ettiğiniz yerde birçok amaç için araç kiralayabilirsiniz. Örneğin aracınızı Milano'da teslim alabilir ve birçok italyan kentini gezdikten sonra örneğin Roma'da iade edebilirsiniz. Tek yönlü kiralama olarak bilinen bu yöntem ile gidiş dönüş uçuşlarınızı ayarlayarak pratik bir gezi planı yapabilirsiniz. Keddy ile araba kiralama öncesi merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir ve pürüzsüz bir kiralamanın ilk adımını atabilirsiniz. İyi sürüşler!