Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  EUROPCAR

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Europcar: Dünya Markası Europcar Hakkında

  Araç Kiralama Europcar - Auto Europe1949 yılında kurulan ve bugün dünyanın sayılı araç kiralama şirketlerinden biri olan Europcar, 200.000 aracı ile 3.000 lokasyonda hizmet vermektedir. Araba ihtiyacınıza kusursuz bir kiralama ile çözüm bulmanız Europcar ile garanti altında diyebiliriz. Şu anda dünya çapında en geniş araç kiralama filolarından birine sahip olan Europcar ile araç kiralama Auto Europe üzerinden en uygun fiyatlara mümkün. Sektöründe iyi organize olmuş Europcar; Almanya, Fransa ve İngiltere'de yüksek talep görmektedir.

  60 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe başarıyla hizmet veren Auto Europe, hem ulusal hem yerel birçok marka ile başarılı ortaklıklar sürdürmektedir. Bu başarılı ve uzun soluklu ortaklıklar sayesinde müşterilerine büyük bir tecrübe ve özgüvenle hizmet vermek yanısıra; hizmet ağını da her gün genişletmektedir. Auto Europe bugüne gelindiğinde araç kiralama yanısıra motokaravan ve lüks araç kiralama hizmetleri de vermektedir. Söz konusu müşteriyse hizmetten geri kalmamak için vizyonunu daima geliştiren Auto Europe ile siz de huzurlu ve ekonomik kiralamalar yapabilirsiniz.

  Son derece sıradışı bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde Europcar'ın aldığı sağlık ve hijyen tedbirlerini burada bulabilirsiniz.

  Europcar ile Oto Kiralama: Yüksek Kalite ve Uygun Fiyat

  Fransız kökenli olan Europcar 2006 yılında Volkswagen grubu tarafından satın alındı. Genel merkezi hala Fransa'nın Quentin en Yvelines şehrinde olan şirket 2008 yılında Enterprise ile çok önemli bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmaya göre iki şirket dünya çapında 150 ülkede 1,2 milyon aracı paylaşım şeklinde müşterilerine sunacaklar ve kiralama ağlarını zirveye taşıyacaklar. Enterprise bugün Kuzey Amerika'nın en büyük araç kiralama şirketi olarak göze çarpıyor.

  Dünya çapında yüksek kalitede hizmet veren ve bu sayede lider kuruluşlar arasında olan Europcar, müşterilerinin araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir. Lokasyon ağı da oldukça geniş olan Europcar ile araç teslimatları çok kolay. Müşterilerine 7/24 hizmet vererek yaşanacak küçük aksaklıkları da telafi etme başarısı gösteren Europcar, müşteri memnuniyetini en yukarı çekmektedir. Europcar araç filoları dünyanın her yerinde her zaman teknik bakımları tamamlanmış ve daima takipte olunan araçlardır. Araçları genelde 6 aylık olan şirketin 24 saat hasar servisi müşterilerine güven vermektedir. Araçları dünyanın seçkin üreticilerinden olup son derece düşük emisyona ve yakıt sarfiyatına sahiptir. Benzin ve dizel araçlar yanısıra hibrit araçlar da sunan Europcar çevre dostu bir şirket olarak dikkat çekiyor.

  Europcar ile Kusursuz Deneyim

  Bulunduğunuz yerde veya tatilde arabaya mı ihtiyacınız var? İhtiyacınıza göre mini kategoriden 4x4'lere kadar tüm kategorilerde Europcar ile araç kiralama sizinle. Auto Europe üzerinden yapacağınız arama ile Europcar üzerinden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Aracınızı dilerseniz havalimanı ofislerinden dilerseniz de şehir içi ofislerinden teslim alabilirsiniz. Araç rezervasyon işleminizi ister website üzerinden isterseniz de müşteri temsilcilerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Europcar ile dünyanın birçok noktasında olduğu gibi ülkemizde de birçok şehirde araç kiralama yapabilirsiniz. Aracınızı dilerseniz Antalya'da teslim alıp İzmir'de iade edin. İhtiyaç duymanız haline kiralamanıza ek sürücü veya çocuk koltuğu gibi opsiyonlar ekleyin. Kısacası siz araç kiralama ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirleyin, gerisi kolay!