Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  CDG HAVALİMANI'NDA UYGUN OTO KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Charles de Gaulle Havalimanı'nda Araç Kiralama

  Auto Europe, 60 yılı aşkın süredir tüm dünyada önde gelen oto kiralama şirketlerinin en uygun kiralık araç fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. Avrupa'nın ve dünyanın en önemli lokasyonlarından biri olan bu havalimanından da aracınızı Auto Europe ile en uygun fiyatlara rezerve ettikten sonra havalimanı içersinde bulunan ofislerden rahatlıkla teslim alabilirsiniz. Charles de Gaulle havalimanında araç kiralama rezervasyonunuzu hemen şimdi gerçekleştirin ve Fransa tatilinizi daha keyifli geçirin ve daha esnek hareket edin. Daha gösterişli bir araç isteyen müşterilerimiz, Lüks araç kiralama filomuzdan seçimlerini gerçekleştirebilirler. Kiralamanızı dilerseniz online gerçekleştirebilir veya 0850 390 28 67 nolu telefondan müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek tamamlayabilirsiniz. İştirak payı iade paketi veya diğer fırsatlarımızdan da yararlanabilir ve en uygun fiyatlara kampanyalı ürünler dahil edebilirsiniz.

  Havalimanı Bilgisi

  Paris Charles de Gaulle Havalimanı (CDG)
  Resmi Adı: Paris Charles de Gaulle Airport
  Adres: 95700 Roissy-en-France, France
  Konum: Paris'in yaklaşık olarak 25 km kuzeydoğusunda.

  Terminaller

  Avrupanın en büyük havalimanlarından biri olan Charles de Gaulle Havalimanı, 3 terminalden oluşmaktadır. En büyük terminali olan terminal iki, 7 bölümden oluşmaktadır. CDGVAL servis aracı tüm terminalleri birbirine bağlamaktadır.

  Kiralık Araç - Alış ve Dönüş

  Oto kiralama şirketlerinin kontuarları terminal 1 ve 2'de geliş bölümlerindedir. Terminal 3'de oto kiralama şirketlerinin kontuarları bulunmamaktadır ve araç kiralama yapılmamaktadır. Bu nedenle servis aracını kullanarak 1 veya 2 numaralı terminallere gitmeniz gerekmektedir. Charles de Gaulle havalimanında araç kiralama teslimatını yaparak tatilinize hemen başlayabilirsiniz.

  Oto Kiralama Şirketi Çalışma Saatleri

  Oto Kiralama Şirketi Çalışma Saatleri
  Avis 06:00 - 23:59 saatleri arasında
  Budget 06:00 - 23:00 saatleri arasında
  Citer 06:00 - 23:59 saatleri arasında
  Europcar 06:00 - 23:59 saatleri arasında
  Firefly 08:00 - 22:00 saatleri arasında
  Hertz 04:00 - 23:59 saatleri arasında
  National 06:00 - 23:59 saatleri arasında
  Interrent 08:00 - 13:00 ve 14:00 - 19:00 saatleri arasında
  Thrifty Pazartesi - Cumartesi 04:00 - 23:59 saatleri arasında

  Hizmetler

  Dünya üzerindeki en iyi havalimanlarından biri olarak lanse edilen Charles de Gaulle Havalimanı, restaurantları, kafeleri ve mağazalarıyla adeta bir şehir merkezini andırmaktadır. Birçok noktada bulunan ATM'lerin yanı sıra döviz bürolarıda mevcuttur. Yolculukları sırasında yorgun düşen yolcuların biraz olsun rahatlayabilecekleri Lounge'lar hizmet vermektedir. Ayrıca her 3 terminalde ve kafelerde kablosuz internet ağı yolcuların kullanımına sunulmuştur.

  Havalimanı Geliş - Gidiş

  Kiralık aracınızı havalimanı dışında bir istasyonda teslim almanız halinde, şehir merkezine kolaylıkla ulaşabileceğiniz tren veya otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca havalimanından hareket eden Nice, Lyon ve sınır ülkelere gidebileceğiniz otobüsler mevcuttur. Her havalimanında olduğu gibi tabii ki biraz daha pahalı olan taksileri de tercih edebilirsiniz.

  Otopark-Tavsiyeler

  Havalimanında 24 saat hizmet veren kapalı otoparklar terminallerin yakınlarında olup, fiyatları oldukça uygundur ve kolayca bulunabilmektedir.

  Paris şehir merkezinde uygun bir otopark ararken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Otoparkın şehir merkezine yakın olması, fiyatlarının da daha yüksek olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle daha uygun fiyatlara park etmek isteyen müşterilerimize şehir merkezinden biraz daha uzak otoparkların tercih edilmesini tavsiye ederiz. 09:00 - 19:00 saatleri arasında ücretli olan açık otoparkların da kiralık araçların park edilmesi için kullanılabilmektedir. Lütfen açık otopark otomatiklerinin sadece "Paris Carte" ile ödemelere açık olduğunu unutmayınız. Bu kartlar büfelerden ve gazete bayilerinden temin edilebilmektedir. Ayrıca bu otoparklarda sadece 2 saat park edilebilmektedir.

  Tabii ki kapalı otoparklarda tercih edilebilmektedir. Kapalı otoparkların fiyatlarıda şehir merkezine olan uzaklığına göre belirlenmektedir. Çoğu kapalı otoparklar internet üzerinden online olarak önceden rezerve edilebilmektedir.

  Faydalı Linkler

  Charles de Gaulle Havalimanı Web Site