Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA SICILY BY CAR

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Sicily by Car: Kiralama Ortağımız Sicily by Car Hakkında

  Araç Kiralama Sicily by Car - Auto Europe1963 yılından bu yana Sicily by Car şirketi araç kiralama sektöründe İtalya'da önemli kiralama şirketleri arasına girdi. Şirket ilk hizmet bölgesi olan Sicilya başta olmak üzere İtalya'nın tamamında ekonomik ve düşük maliyetli araç kiralama imkanı sunmaktadır. İtalya'nın kuzeyinden güney ucuna kadar özellikle havalimanlarında, tren istasyonlarında ve şehir merkezlerinde olmak üzere 60'tan fazla kiralama noktası bulunmaktadır. İtalya seyahatinizde Sicily by Car ile araç kiralama tatilinize düşük maliyetli ancak bir o kadar da konforlu etkiler yapacaktır. Tüm ülkeyi az yakıt maliyetli bir araçla gezebilirsiniz.

  60 yılı aşkın bir süredir sayısız üst düzey kiralama şirketleriyle sürdürülen ortaklık sayesinde Auto Europe, dünya çapında en uygun fiyatlara kiralık araç sunabilmektedir. Geniş araba filoları yanısıra; motokaravan ve lüks araç kiralama ile de farklı seçenekler bulundurmaktadır. Tıpkı Sicily by Car gibi birçok ünlü ve kaliteli kiralama şirketiyle yürütülen ortaklık ile hizmet kalitesini de artıran Auto Europe her daim müşteri odaklı ticaret anlayışıyla sektörün önemli ve köklü markalarından biri.

  Sicily by Car ile Oto Kiralama: Uygun Fiyata Yüksek Kalite

  1997 yılında müşterilerine farklı seçenekler sunabilmek için Sicily by Car tarafından kurulan düşük maliyetli şirket Auto Europa'yı Auto Europe ile karıştırmamalısınız. Bu ortak kuruluşu ile hem iş hem de turistik seyahat eden müşterilerine düşük maliyette farklı kiralama koşulları teklif etmektedir. İtalya'da her geçen gün yaygınlaşan hizmet ağıyla başarılı bir kiralama şirketi olan Sicily by Car'ı tavsiye ederiz.

  20,000'i aşan yeni ve düşük yakıt maliyetli araçlar ile kiralama sektöründe hizmet veren Sicily by Car, Tommaso Dragotto tarafından Sicilya'da kuruldu. Kurulduğu dönemde yalnızca 4 italyan marka araçla hizmet veren şirket bugün filodaki araç sayısını 20,000'in üzerine taşıdı. Binek araçlar yanısıra; ticari, elektrikli arabalar ve motorsiklet de kiralayan Sicily by Car ile uzun dönem kiralama da mümkün.

  Düzenli olarak bakıma giren ve kilometreleri çok artmadan değiştirilen araçları ile güvenli hizmet sağlayan Sicily by Car ile her ihtiyaca uygun farklı kategorilerde araç bulmak mümkün. Yerel piyasayı çok iyi tanıyan ve ticari anlamda buraya odaklanan şirket, müşterilerine 7/24 destek sağlamaktadır. İtalya yollarında hem güvenle hem de uygun fiyatlara kiralama yapmanıza yardımcı olacak Sicily by Car ile şimdiden iyi yolculuklar dileriz!

  Farklı Bir Deneyim Sicily by Car

  Avrupa'nın en gözde seyahat noktalarından biri olan İtalya'yı seyahat noktası olarak tercih etmeniz durumunda Sicily by Car ile araç kiralama yaparak gezinize özgürlük katabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarının kişi başına düşen maliyeti yerine tek bir araçla 4 hatta 5 kişiye kadar gezi imkanı sunulabilmektedir. Yalnızca maliyet açısından değil, toplu taşıma araçlarının saat sınırlamalarından da kurtulmanıza yardımcı olacak kiralık araç ile dilediğiniz saatte dilediğiniz yere gidebilir ve yolculuğunuzu keyifle sürdürebilirsiniz. Dilerseniz aracınızı Milano'da teslim alabilir ve Roma'da iade edebilirsiniz. Böylelikle yalnızca dönüş uçuşu için 100'lerce kilometre yol geri gitmek zorunda kalmazsınız. Tabi böyle bir durumda dönüş uçuşunuzu da iade noktasından almayı unutmayınız.

  Auto Europe arama motoruna araç teslim/iade yeri ve tarihini girin ve aramaya başlayın. Dünyaca ünlü kiralama şirketleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanını seçip basit birkaç adımda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kiralamanıza GPS, çocuk koltuğu veya ek sürücü gibi ek opsiyonlar dahil edebilirsiniz. İtalya'da harika bir tatile harika bir araba dahil edin ve konforun tadını çıkarın!