Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  HAFTALIK ARAÇ KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Harika Fiyatlara Haftalık Araç Kiralama

  Tatilinizde araç kiralamak istediğinizde haftalık olarak uygun fiyatlara araba kiralayabileceğinizi biliyor muydunuz? Auto Europe yılın büyük bir bölümünde müşterilerine bazı lokasyonlarda örneğin 4 günlük kiralamaya kıyasla haftalık kiralamalarda daha uygun fiyatlar sunabilmektedir.

  Birçok kiralama şirketinde araç kiralama süreleri uzadıkça günlük kiralama ücreti düşmektedir. Bunu bilen müşterilerimiz de kısa süreli kiralamalar yerine daha uzun sürelileri tercih ederek masrafaları bir miktar düşürebilmektedir. Tatilinizin 3-4 gününe sıkışmış bir kiralama yerine tamamı için araç sahibi olabilir ve ücretleriniz de haftalık araç kiralama fırsatıyla düşürebilirsiniz.

  Dünyayı Keşfedin: Haftalık Araç Kiralayın

  Auto Europe seyahat ipuçları ile dünyayı keşedin. Bunu yaparken 60 yılı aşkın tecrübesiyle kiralama sektöründe aktif rol oynayan Auto Europe ile tüm araba ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yerel toplu taşıma araçları zaman zaman kalabalık, konforsuz veya maliyetli olabilir. Maliyeti düşük dahi olsa saat sınırlaması ve yoğunluğu size biraz daha fazla ücretle konforlu ve özgür olmayı düşündürebilir. Bu noktada aslında günlük olarak düşündüğünüz araç kiralamanın haftalık paketlerde ne kadar uygun olabileceğini görebilirsiniz. Haftalık araç kiralama ile bulunduğunuz tatil noktasında her gün aynı konforu yaşayabilirsiniz. Beldelerin eşsiz güzelliklerini özgürce keşfedebilir her gün farklı bir noktaya ulaşabilirsiniz. İster ailenizle ister arkadaşlarınızla direksiyonu dilediğiniz yere çevirin ve özgürlüğün tadını çıkarın.

  Bazı müşterilerimiz 7 veya 10 günlük tatillerinin yalnızca 3-4 günü için araç kiralamaktadır. Bunun nedeni ise yalnızca bu 3-4 gün için plan yapmış olmalarıdır. Fakat sıkça karşılaştığımız bir durum olarak bu müşterilerimizin birçoğu bizi tatillerinin ortasında arayarak süreyi uzatmak istediklerini söylüyorlar. Bu bizce şaşırılacak bir durum değil. Bu yüzden siz de planlarınızı yaparken haftalık araç kiralama gibi diğer opsiyonları da iyi düşünün.

  Daha uzun bir süre için mi arabaya ihtiyacınız var? O halde uzun süreli araç kiralama seçeneğini de düşünmenizi tavsiye ederiz.

  Haftalık Araç Kiralamanızı Uzatın

  Tatilin son günü çabuk gelir. Fakat tatilden dönmek tam bir hayalkırıklığı yaratır. İmkanınızın olması durumunda tatilinizi uzattığınız gibi kiralamanızı da uzatabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz gereken tüm desteği verecektir.

  Bazı kiralama şirketleri kiralama süresinin uzatılması için yeni bir sözleşme imzanı talep ederken bazıları da telefonda onay ile bunu yapmaktadır. Her kiralama şirketinin uzatma kuralı farklıdır bu nedenle. Müşteri temsilcilerimiz kiralama şirketinize göre gereken işlemi size bildirecektir.

  En Lüks Haftalık Araç Kiralamayı Siz Yapın

  Haftalık araç kiralamanın avantajını yalnızca ekonomik veya kompakt kategoride değil lüks araçlarda da yaşayabilirsiniz. Auto Europe'un harika lüks araç seçeneklerinden birini tercih ederek eşsiz bir hafta geçirebilirsiniz. Lüks araç kategorisini inceleyebilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Porsche, Lamborghini veya hayalinizdeki spor arabanın inanılmaz performansının ve konforunun tadını lüks araç kiralama ile çıkarın.