Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  UZUN SÜRELİ ARAÇ KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Auto Europe ile Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir?

  Şimdi veya ileride; uzun süreli araç kirlama ihtiyacımız olabilir. Günümüzde şirketler çalışanları için filo olarak yaptığı bu uygulamayı Auto Europe olarak bireysel müşterilerimize de sunuyoruz. Uzun süreli kiralama ihtiyacınızı belirleyin ve bize danışın, en uygun çözümü bulacağımızdan eminiz.

  Peki uzun dönem araç kiralama nasıl gerçekleştirilir? İnternette genelde kısa süreli kiralamalar hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz, fakat uzun süreli kiralamalar hakkında ise çok fazla detay bulunmamaktadır. Uzun süreli araç kiralama teorik olarak 29 günü geçen kiralamalardır. Birçok kiralama şirketi 29 günü aşan kiralamalarda 29. veya 30. günde kiralama ofisine gelinip yeni bir sözleşme imzalanmasını ister. Fakat aslında uzun süreli kiralama tıpkı kısa süreli kiralama gibi aynı uygulamalara sahip uygulamadır.

  Uzun dönem araç kiralama ne zaman tercih edilmelidir?

  • En az 4 haftalık bir tatile çıktınız ve konforunuz için bu en az 4 haftalık süreçte bir araca ihtiyacınız var.
  • Kendi aracınız serviste ve normal rutininizi sürdürebilmeniz için uzun süreli bir araç kiralamaya ihtiyacınız var.
  • İş veya yüksek öğrenim amacıyla başka bir şehir veya ülkeye gideceksiniz ve uzun süreli bir araç kiralama ulaşım ihtiyacınızı karşılamada en uygun seçenek gibi duruyor.
  • Şirketinizin çalışanları için en az 1 araca ihtiyacınız var ve uzun süreli bir araç kiralayarak çalışanlarınızın işle ilgili ulaşım ihtiyacını karşılamak istiyorsunuz.
  • Lüks bir araç alacak durumunuz yok fakat uzun bir dönem için kiralayarak bu hevesinizi almak istiyorsunuz, böyle bir durumda uzun dönem araç kiralama iyi bir seçenektir.

  Uzun süreli araç kiralamanın avantajı

  Tatil için yazlığınıza gideceksiniz ve kendi aracınızı götürmek istemiyorsunuz, böyle bir durumda oldukça avantajlı diyebiliriz. Kendi aracınızı uzakta olan yazlığınıza getirmek için harcadığınız yol, yakıt masrafı yanısıra yol yorgunluğu da ilk bir-iki gününüzü etkileyebilir. Bunun yerine yazlığınıza uçakla gidip havalimanından uzun dönem kiraladığınız aracınızı alıp yola koyulabilirsiniz. Eğer iş sebebiyle uzun dönem kiralama için bir araca ihtiyacınız varsa kiralama masraflarını vergiden düşme ihtimalinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Masraf konusu yanısıra kendi özel aracınızı iş sebebiyle yıpratmanıza da gerek olmadığını düşünüyoruz. Uzun süreli araç kiralamada da tıpkı kısa süreli araç kiralamada olduğu gibi aynı prosedürler geçerlidir. Websitemiz üzerinden süreyi girerek araba aramaya başlayabilirsiniz ve ödemenizi yine online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizi de arayabilirsiniz. Uzun süreli araç kiralamanın en büyük avantajına gelince; arıza durumunda herhangi bir masrafınız olmayacak.

  Her yıl çok fazla sayıda araç kiralama rezervasyonu aldığımız için tüm kiralama şirketleriyle en uygun fiyatları sunabiliyoruz. Bu, Auto Europe ile daha uygun maliyetlere kiralama yapmanız anlamına gelmektedir. Yerel ve uluslararası kiralama şirketlerinin tüm araç filolarını websitemizde seçiminize sunuyoruz. 60 yılı aşkın süredir araç kiralama sektörünün en köklü şirketlerinden biri olarak tüm tecrübelerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İnternet sitemizde destinasyonlar, kampanyalar, kiralama ipuçları ve daha birçok konuda interaktif yazılarımızla bu tecrübelerimizi aktarıyoruz.

  Bunları Not Alın

  Özellikle uzun süreli kiralamalarda herhangi bir sorun yaşamamanız için seçeceğin aracın sınırsız kilometre olduğundan emin olun. Öyle ki bazı kiralama şirketleri 29 günü geçen kiralamalarda bazı kilometre sınırları uygulamaktadırlar. Kilometre sınırı günlük veya en fazla şeklinde belirlenebilir. Websitemiz üzerinden Auto Europe ile aracınızı kiralarken bu bilgileri görebilirsiniz. Aynı şekilde aracın teknik ve mekanik durumu da uzun süreli bir kiralama için son derece önemlidir. Herhangi bir arıza yaşanması durumunda sözleşmenizde de belirtildiği üzere yedek bir araç temin edilir.

  Güncel Teklifler

  İsterse küçük bir araç olsun isterse büyük kategorilerden olsun, kiralama amacınız ne olursa olsun uzun dönem araç kiralama için tüm araç grupları seçilebilmektedir. Tüm araç kategorilerimizi görüntüleyebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. En küçük araç grubu olan mini kategoriden 4x4 yani SUV modellere kadar tüm gruplarda kısa süreli kiralama yapılabildiği gibi uzun süreli de yapılabilir. Araç grubunuzu bütçenize, kişi sayınıza, yükünüze ve ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

  Harika Yaz Mevsimi İçin Konfor

  Yaz için harika bir lüks araç kiralayın ve güzel havanın tadını görkemli bir araçla çıkarın. Auto Europe ile gösterişli bir cabrio yani üstü açılabilir araç kiralayın ve partnerinizle birlikte tüm dikkatleri üzerinize çekin. Ya da tüm yıl kullanabileceğiniz yine gösterişli bir 4x4 kiralayın ve konforunuzu zirveye çıkarın. Kış mevsiminde uzun süreli araç kiralama planlıyorsanız özel kış tekliflerimize de göz atmayı unutmayın. Ücretsiz ek ekipmanlarla aracınızı daha kullanışlı hale getirin.

  ABD'ye üniversite okumaya mı gidiyorsunuz? Veya Almanya'ya uzun süreli bir iş seyahati mi planlıyorsunuz? Ya da Bodrum'daki yazlığınıza mı gideceksiniz? Tüm ihtiyaçlarınız için Auto Europe ile en doğru aracı bulabilirsiniz. Birçok araç seçeneğin bulunması yanısıra bunları en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Öğrenim, iş ya da tatil.. Tüm uzun süreli seyahatlerinizde Auto Europe ulaşım sorununun üzerini çiziyor. Dilerseniz Auto Europe promosyonlarına göz atarak gideceğiniz yerdeki güncel kampanyaları da görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz ek sürücü, ücretsiz navigasyon veya ücretsiz upgrade imkanı ile aracınızı kiralayın.

  Şartlar

  Uzun dönem araç kiralama da tıpkı kısa süreli kiralama ile aynı şartlara sahip olduğunda minimum yaş sınırı aynı şekilde geçerlidir. Genelde araç kiralama için en az 18 veya 21 yaşında olmak gerekmektedir. Yaş sınırı en fazla 75, bazı ülkelerde ise 80'dir. Tabiki bu yaş sınırları ülkeye ve kiralama şirketine göre farklılık gösterebilir. Birçok kiralama şirketi 26 yaş altı sürücülerden genç sürücü ücreti talep etmektedir. Aynı şekilde üst sınırı aşan sürücülerden de yaşlı sürücü ücreti tahsil edilir. Bu ek ücretler sigorta vb masraflar için uygulanır. Tabiki araç seçimi yapmadan önce bu ek ücretleri ve şartları bilmek önemlidir. Örneğin lüks bir araç kiralamak isteyen müşterilerimiz araç alımı için en az iki farklı kredi kartı ibraz etmek durumundadır. Tüm bu şartlar ve ücret bilgileri araç seçimi bölümünde detaylar kısmında ve kiralama sonrası size gönderilen voucher belgesinin üzerinde yer almaktadır.

  Uzun süreli araç kiralama işlemi

  Uzun ya da kısa süreli olsun Auto Europe ile kiralama işlemi son derece basit. Uzun süreli kiralama işlemi de tıpkı diğer araç kiralamada olduğu gibi online olarak veya müşteri temsilcilerimizle görüşerek gerçekleştirilebilir. Araç aramak için ülke ve şehri seçtikten sonra kiralama başlangıç ve bitiş tarihlerini seçerek devam ediyorsunuz. Karşınıza çıkan listede dilediğiniz kiralama şirketinden ihtiyacınıza uygun aracı seçebilir ve tüm şartlarını görüntüleyebilirsiniz. Burada tercihinize göre Auto Europe koruma paketini seçebilir veya aracı teslim alırken daha yüksek maliyetli olan kiralama şirketi sigorta ürünlerini alabilirsiniz. Şartlarınıza uygun aracı belirledikten sonra devam ederek ek ekipmanları da dahil edebilirsiniz. Ödeme sayfasına geldiğinizde tüm bilgileri tekrar kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra özel güvenlik sertifikalı ödeme yöntemimiz ile araç sizin için rezerve edilir. Girmiş olduğunuz e-posta adresine gelen voucher belgesinde tüm kiralama detaylarını tekrar görebilirsiniz.

  Uzun süreli araç kiralama veya kiralama ile ilgili tüm sorularınız için Auto Europe ile iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü ulaşılabilir olan temsilcilerimizle görüşebilir ve kiralama ile ilgili yardım alabilirsiniz. Şimdiden seçeceğiniz aracı size huzur dolu günler getirmesini dileriz!