Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  KİRALIK ARAÇ KATEGORİLERİ VE ARAÇ BOYUTLARI

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Auto Europe Kiralık Araç Rehberi

  Dünya çapında 180 ülkede araç kiralama hizmeti veren Auto Europe ile tercihinize veya ihtiyaçlarınıza en uygun aracı bulabileceğinizden eminiz. Çift olarak seyahat edenler için küçük şehir turlarında mini kategori idealken; daha geniş gruplar veya uzun yolculuklar için orta sınıf veya SUV sınıfı araçlar en uygun olanıdır. Doğru araç tercihi için yapmanız gereken tek şey ihtiyacınızı belirlemek.

  Siz ihtiyacınızı belirlemişken biz de sizing için araç grupları hakkında aşağıda ufak bir çalışma yaptık. Burada araç gruplarının hangi özellikleri içerdiğini ve size en uygun kategoriyi bulabilirsiniz.

  Mini Araç Kiralama

  Mini araçlar Auto Europe bünyesinde bulabileceğiniz en küçük araçlardır. Küçük olmaları nedeniyle oldukça kolay park alanı bulmanıza imkan sağlarken diğer yandan da yakıt bakımından oldukça ekonomiklerdir. Bagaj alanları oldukça küçük olan bu araçlar genelde şehir içi ulaşımlar için idealdir.

  Mini Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Ekonomi Araç Kiralama

  2 veya 4 kapılı seçenekleri bulunan bu araçlar yakıt bakımından oldukça ekonomik olup, en çok tercih edilen modellerdir. Şehir içi ve kısa turlar için oldukça kullanışlı olan ekonomi araçlar iki kişilik bagajları rahatlıkla taşıyabilmektedir.

  Ekonomi Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Kompakt Araç Kiralama

  Düşük yakıt kullanımı ile geniş iç hacmini tek bir araçta bulmak bu kategoride mümkün. Büyük araçlara göre bagaj alanı daha küçük olan kompakt araçlar geniş iç hacmi ile rahat bir yolculuk imkanı sunmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında olan bu kategorideki araçlar hem şehir içi hem de şehirler arası turlar da kullanılabilir.

  Kompakt Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Orta Sınıf Araç Kiralama

  Araç içinde konforu ön planda tutan müşterilerimizin tercihi olan orta sınıf araçlar, özellikle geniş aileler ve uzun yolculuklar için idealdir. Çoğunlukla sedan olan bu araçlar uzun yolculuklarda düşük devirli kullanımlarda konforu ve geniş hacmini dikkate alırsak düşük yakıt sarfiyatına sahiptir.

  Orta Sınıf Araçlar Hakkında Detaylı Bilgi

  Büyük Araç Kiralama

  Hem kullanımı hem de yolculuğu oldukça konforlu olan büyük araç grubu geniş aileler için rahat bir deneyim sunmaktadır. Yakıt hesabı yapmak yerine konforu ön planda tutan müşterilerimizin tercihi olan bu araçlar 4 kapılı olup arkada yolculuk eden yolcular için bile oldukça geniş alan sağlamaktadır. Markaların büyük sedan araçlarından oluşan bu grupta konfor ön planda diyebiliriz.

  Büyük Araçlar Hakkında Detaylı Bilgi

  Lüks Araç Kiralama

  Farklı bir deneyime hazır mısınız? Oldukça dikkat çekici olan lüks araçlar ile eğlenceli bir sürüş ve rahat bir yolculuk sizi bekliyor. Sedan veya coupe seçenekleri bulunan bu grupta tarzınıza uygun aracı bulacağınızdan eminiz. Sürüş sırasında performansı ve konforu bir arada sunan farklı markaların dikkat çekici modelleri bu araç grubuna bulunmaktadır.

  Lüks Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Cabrio Araç Kiralama

  Auto Europe ile Cabrio araç deneyimini mutlaka yaşamalısınız. Özellikle sıcak bölgelerde tercih edilen bu araç grubu ile tüm gözler üzerinizde olacak. Aracın üstünün açılma anı; paha biçilemez!

  Cabrio Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  SUV

  Yüksek sürüş keyfi, performans ve geniş iç hacim arayanların tercihi olan SUV araçları 4x2 ve 4x4 seçenekleri ile sunulmaktadır. Diğer alt grup araçlara kıyasla çok ekonomik olmayan SUV grubu, her türlü yol şartlarında sürüşe hazırdır.

  SUV Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Van / Minibüs

  5+2, 7 ve 9 kişilik seçenekleri ile hem sayıca fazla olan gruplara hem de onların bagaj kapasitesine en uygun araç olan Van araçları, oldukça konforlu ve zevkli yolculuk imkanı sunmaktadır.

  Van Kategori Hakkında Detaylı Bilgi

  Auto Europe ile nasıl araç kiralarım?

  Kısa ya da uzun süreli araca mı ihtiyacınız var? O halde Auto Europe’ta doğru adrestesiniz. İhtiyacınıza en uygun aracı websitemiz üzerinden veya 0850 390 28 67 nolu müşteri hizmetlerinden rahatlıkla bulabilir ve birkaç adımda ayağınızı yerden kesebilirsiniz!