Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  CABRIO ARAÇ KATEGORİSİNİ KEŞFEDİN

  Dünya Çapında Cabrio Araç Kiralama
  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Auto Europe ile Cabrio Kategori Araç Kiralama

  Auto Europe ile Cabrio Kategori Araç KiralamaTüm kategorilerde olduğu gibi cabrio kategoride de farklı seçenekler sunan Auto Europe ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Cabrio yani üstü açık araçlar Antalya, Nice veya Barselona gibi güneşli ve sıcak bölgelerde oldukça ideal ve keyifli olmaktadır. Arama motorumuz üzerinden cabrio araç kategorisinde bulunan seçenekleri görebilir ve cabrio araç kiralamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Cabrio Araç Kiralama Fikirleri

  Auto Europe üzerinden birçok cabrio araç seçeneği bulabilirsiniz. Tatil beldelerinde oldukça keyifli olan cabrio araçlar ile aracın üstünü açıp hem güneşin keyfini hem de sürüş keyfini çıkartabilirsiniz. Üstünün açık olması nedeniyle görüş alanı da sınırsız olan bu araçlar trafikte en dikkat çekici araçlardır. Ailenizle veya arkadaşlarınızla bu keyifli deneyimi yaşamalısınız.

  Cabrio kategori araç kiralama seçenekleri kiralama şehrine göre farklılık göstermektedir. Örneğin Miami veya Los Angeles gibi noktalarda daha çok Ford Mustang veya diğer amerikan arabaların modelleri bulunurken Nice, Barselona veya Amsterdam gibi avrupalı şehirlerde Audi, BMW gibi avrupalı markaların cabrio modelleri bulunmaktadır. Tercih tamamen sizin..

  Özgürlük Hissi
  Geniş görüş açısı ve rüzgarın verdiği o harika özgürlük hissi size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

  Konfor
  Cabrio araçlar modeli ne olursa olsun aynı markada cabrio olmayanlarına göre daha prestijli araçlardır. Aracın içindeyken gökyüzünün başınızın üstünü kaplamış olması harika bir ferahlık ve konfor yaşatmaktadır.

  Maliyet
  Her ne kadar kulağa ilk etapta lüks gibi gelse de Kaliforniya tatilinizde prestijli bir Mustang Cabrio kiralamak diğer maliyetlerin yanında küçük kalacaktır.

  Cabrio Türleri

  Cabrio araçlar karoser olarak diğerlerinden farksızdır. Fakat cabrio araçları birbirinden ayıran özellik açılır tavanın araç kasasından veya %70 tenteden olmasıdır. Kasa tipi açılır tavanlara "hardtop", tente tipi açılır tavanlara ise "softtop" adı verilir. Özellikle BMW'nin 2015 sonrası üretimlerinde %90 oranında hardtop tercih edilmiştir. Buna karşın Audi araçları kasa ile kontras oluşturacak şekilde farklı renklerde softtop araçlar çoğunluktadır.

  Cabrio Araç Teslimatı

  Kiralama yapacağınız şehre göre farklılık gösteren teslimat noktaları genelde havalimanı, tren istasyonları, limanlar ve şehir ofisleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Cabrio araçların teslimatlarında veya iade prosedürlerinde diğer araç kiralamalarına göre hiç bir fark yoktur. Kiralama sırasında websitemizde bulunan ürün bilgileri kısmında araç teslimatı bilgilerini bulabilirsiniz.

  Auto Europe ile cabrio kategori araç kiralama yapmak istemeniz durumunda arama motorumuz üzerinden normal arama yapabilir ve araç kategorileri arasında cabrio olanı tercih edebilirsiniz. Daha prestijli ve lüks kategoriye giren cabrio araçlar için lüks araç arama kısmına yönelebilir veya müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

  Popüler Cabrio Kategori Kiralık Araçları

  Aşağıda filolarda bulunan en popüler cabrio kategori kiralık araçları görebilirsiniz.

  Audi A3 Cabrio Kiralama BMW 2 Series Cabrio Kiralama Chrysler 200 Cabrio Kiralama
  Audi A3 Cabrio BMW 2 Series Cabrio Chrysler 200 Cabrio
  Fiat 500 Cabrio Kiralama Ford Mustang Cabrio Kiralama Mazda Miata Cabrio Kiralama
  Fiat 500 Cabrio Ford Mustang Cabrio Mazda Miata Cabrio
  Mercedes C Class Cabrio Kiralama Mini Cooper Cabrio Kiralama Range Rover Evoque Cabrio Kiralama
  Mercedes C Class Cabrio Mini Cooper Cabrio Range Rover Evoque Cabrio
  VW Beetle Cabrio Kiralama Chevrolet Camaro Cabrio Kiralama Fiat 124 Spider Cabrio Kiralama
  VW Beetle Cabrio Chevrolet Camaro Cabrio Fiat 124 Spider Cabrio

  Diğer Araç Kategorileri Hakkında

  Mini Ekonomi Kompakt
  Orta Sınıf Büyük SUV
  Minibüs/Van Lüks