Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  MİAMİ'DE UYGUN OTO KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Miami'de Araç Kiralama - En uygun fiyatlarla

  60 yıl üzeri tercübesiyle Auto Europe rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Dünya çapında 24,000 üzeri istasyonda farklı araç sınıflarından sunmuş olduğumuz kiralık araç hizmetimiz sayesinde, ulusal ve uluslararası seyahatlerde araç kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Miami araç kiralama teslimatını, Florida şehir merkezlerinde bulunan kiralama istasyonlarımızda veya Miami Uluslararası Havalimanı'nda gerçekleştirebilirsiniz. Hemen şimdi 0850 390 28 67 numaralı iletişim hattımızı arayarak Miami'de araç kiralama hizmetimizden yararlanın!

  Trafik ve Otopark

  Miami'nin yol sistemi numerik bir yol ağına göre baz alınmaktadır. Burada Flager Street Doğu-Batı sınırını, Miami Avenue Kuzey-Güney meridiyenini belirlemektedir. Miami-Dade County ise eyaletler arası otoyolları (I-75, I-95, I-195 ve I-395) birleştirmektedir. Şehir merkezine araba kullanımı ile rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

  Otopark
  Miami Beach dahil olmak üzere tüm Miami'de otopark bulmakta pek zorluk çekilmemektedir. Belediyelerin ve özel işletmecilerin sunmuş olduğu birçok açık ve kapalı otopark mevcuttur. Miami Belediyesi 64 açık otoparkı işletmektedir merkezi ödeme noktaları bulunmaktadır. Bu otoparklarda maksimum 8 saat araç park edilebilmektedir. Ödemeleri nakit ya da kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

  Coğrafi Bilgiler

  Miami, Florida'nın güneydoğusunda Atlantik kıyısında yer almaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en popüler sahil destinasyonlarından biridir. Konumu nedeniyle kışın uğramadığı şehir olarak bilinen Miami, diğer şehirlere göre daha cezbedici bir hal alarak ön plana çıkmaktadır. Bu şehirde yediden yetmişe herkese göre yapılacak birşeyler var! South-Beach'deki gece hayatı, Art Deco bölgesinin mimarisi, açık deniz balıkçılarından ya da alışveriş imkanlarından faylanmayı unutmayınız. Miami yeterince kültürel aktiviteler sunduğundan tatiliniz sırasında 2 farklı bölgede tatil yapmış gibi olacaksınız! Aktivitelere zaman kaybetmeden ulaşabilmek için kesinlikle Miami'de araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanmayı unutmayınız.

  Şehirde tropikal muson iklimi hakimdir. Yazları oldukça sıcak ve nemli, kışları ise sıcak fakat nemsiz geçmektedir. Ocak - Mayıs ayları arasında hava sıcaklıkları ortalama 19 derece, Mayıs - Aralık ayları arasında ise 30 - 35 derece arasında geçmektedir.

  Miami Havalimanı

  Resmi Adı: Miami International Airport
  Adres: 2100 NW 42nd Ave, Miami, FLORİDA 33126
  Website: www.miami-airport.com
  Telefon: +1 305 876 7000
  E-Posta: customerservice@miami-airport.com

  Toplu Ulaşım

  Havalimanından metro, tren ve otobüslerle sorunsuz bir şekilde şehir merkezine ulaşılabilmektedir. metro ile ulaşabilirsiniz. Dadeland AVM'den Hialeah ve Okeechobee kadar uzanan metro ağını kullanarak şehir merkezine en hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Miami'yi rahat ve bağımsız olarak keşfetmek isteyenler için en iyi ulaşım seçeneği kiralık araçtır. Miami'de oto kiralama gerçekleştirenler Florida eyaletinin Tampa ve Orlando gibi diğer şehirlerini de ziyaret edebilirler.