Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  MINIBÜS - VAN ARAÇ KATEGORİSİNİ KEŞFEDİN

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Auto Europe ile Minibüs - Van Kategori Araç Kiralama

  Auto Europe ile Minibüs - Van Kategori Araç KiralamaAuto Europe ile birçok araç kategorisinde kiralama yapabilirsiniz. Şüphesiz en çok kiralama ihtiyacı duyulan araç kategorilerinden birisi de minibüs ve van araçlardır. Toplu seyahatler veya günlük ihtiyaca göre kısa veya uzun dönem tercih edilen minibüs kategori araç kiralama ile düğün gibi organizasyonlara ailecek rahat bir şekilde ulaşabilir veya birkaç günlük bir Karadeniz turu yapabilirsiniz. Bagaj kapasiteleri de oldukça geniş olan bu kategori araçlar konforlu bir yolculuk imkanı sunmaktadır.

  Minibüs ve Van Araçların Farkı

  Minibüs ve van araç kiralama ihtiyaca göre tercih edilmektedir. Minibüsler kişi kapasitesi olarak daha geniştir ve 7, 9 ve 12 kişilik seçenekleri bulunmaktadır. Van araçlar daha az kişi fakat daha fazla bagaj alabilirler. Bir van araç ile 7 kişi ve 2 büyük valiz ile rahatlıkla yolculuk edebilirsiniz. Geniş alan ve fazla bagaj ihityacınızın olması durumunda 5+2 kapasiteli van araçlar tam size göre diyebiliriz. Her iki araç tipi de ortalama olarak birbirine yakın miktarda yakıt tüketmektedir ve sürüşleri de oldukça konforludur.

  Minibüs ve Van Araçların Avantajları

  Bagaj Kapasitesi
  Kiralayacağınız minibüs veya van aracı yalnızca kişi sayınıza göre seçmek araç alımında süprizlere neden olabilir. Örneğin 7 kişi olmanız ve fazla miktarda bagajınızın bulunması durumunda 5+2 van araçlar her ne kadar kişi sayısına uygun olsa da +2'nin ortadan kaldıracağı bagaj kapasitesi nedeniyle uygun olmayacaktır. Bu durumda gerçek bir 7 kişilik veya 9 kişilik araç tercih etmenizi tavsiye ederiz.

  Maliyeti
  Minibüs araçlar boyutlarına göre düşük yakıt tüketimi yapan araç gruplarıdır. Kişi sayısını ele aldığınızda tüketilen yakıt miktarı ve onun maliyeti binek araçlara göre daha düşük olmaktadır. Aynı şekilde van araçlar da yakıt maliyeti olarak düşüktür. Örneğin 9 kişilik bir grubun iki araç ile yapacağı bir tur; kiralama ücreti, sigorta maliyetleri, yakıt tüketimleri ve yol ücretleri bakımından her şekilde daha maliyetli olacaktır. Bunun yerine kiralanacak bir minibüs ile tek araçta tüm maliyetleri %30 oranında düşürebilirsiniz.

  Lüks Van Seçeneği
  Konser, toplantı, VIP ağırlama gibi hizmetler için de lüks seçeneği bulunan minibüs ve van araçlar ile harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Farklı ve lüks iç donanımları ile misafirlerinize kaliteli bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Minibüs ve Van Kiralama Fikirleri

  Minibüs kategori araç kiralama genelde gruplar için harika bir gezi imkanı sunmaktadır. Örneğin İstanbul'da teslim alacağınız minibüs veya van aracınız ile Ege kıyılarını gezebilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Aynı şekilde keyifli bir Karadeniz turu yapmak da bu araçlar ile oldukça zevkli. Auto Europe internet sayfası üzerinde bulunan arama motorunu kullanarak dilediğiniz yerde dilediğiniz tarihlerde minibüs veya van kategori aracınızı kiralayabilirsiniz.

  Popüler Kiralık Minibüsler ve Van Araçlar

  Aşağıda filolarda bulunan en popüler minibüs ve van kategori kiralık araçları görebilirsiniz.

  Citroen Berlingo Kiralama Fiat Doblo Kiralama Ford Galaxy Kiralama
  Citroen Berlingo Fiat Doblo Ford Galaxy
  Opel Vivaro Kiralama Mercedes Vito Kiralama Peugeot Traveller Kiralama
  Opel Vivaro Mercedes Vito Peugeot Traveller
  Seat Alhambra Kiralama Nissan Primastar Kiralama VW Caddy Kiralama
  Seat Alhambra Nissan Primastar Volkswagen Caddy
  VW Caravelle Kiralama VW Transporter Kiralama Renault Traffic Kiralama
  Volkswagen Caravelle Volkswagen Transporter Renault Traffic

  Diğer Araç Kategorileri Hakkında

  Mini Ekonomi Kompakt
  Orta Sınıf Büyük SUV
  Cabrio Lüks