Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı
  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Blog Ara


  Blog arama......

  ABD'de Araç Kİralama Sİgortası Hakkında

  Müşterilerimize en iyi fiyatları sunmanın yanında en kapsamlı ve en güvenli sigorta paketlerini de sunma gayreti içersindeyiz. Bu nedenle ABD'de yapılan kiralamalarda gerekli olan tüm sigortalar temel pakette yer almaktadır. Bu, aracı güvenle ve ek bir sigorta yaptırmaya gerek kalmaksızın teslim alabilmeniz anlamına gelmektedir.

  Auto Europe ile ABD'de huzurla araç kirlayabilirsiniz. Bu nedenle aracın sigortasının çeşidi veya neler kapsadığı konusunda endişelenmenize ve diğer opsiyonlara göz atmanıza gerek yok. Güvenle yolculuğunuza odaklanabilirsiniz.

  ABD'de Araç Kiralama - Sigorta Opsiyonları

  Aşağıda bizimle sahip olacağınız ABD'deki sigorta poliçelerini görebilirsiniz:

  • Hasar Sorumluluk Sigortası (LI): En az devletin öngördüğü tutar kadar kapsam sağlamaktadır. Lütfen bu kapsam tutarının eyaletten eyalete değişkenlik gösterebileceğini unutmayınız ve detaylar için sözeleşmenize göz atınız.
  • Ek Hasar Sorumluluk Sigortası (ALI): Araç dışında bulunan insan ve nesnelerin uğradığı zarara ilişkin sigortadır. Kapsamı en fazla 1.000.000$ (ABD Doları) olarak belirlenmiştir. Sigortası bulunmayan sürücüye kaza başına en fazla 1.000.000$ (ABD Doları) koruma sağlamaktadır.
  • Mali Mesuliyet Sigortası (CDW) ve Hırsızlık Sigortası (TP): Bu sigorta araçta meydana gelen hasar veya hırsızlığın sorumluluğunu üstlenmektedir. Bu pakete aynı zamanda lastikler ve ön cam da kapsam dahilindedir. Fakat araç rezervasyonu yaparken bu ayrıntıya göz atmanızı tavsiye ederiz. Tüm koruma kapsamları sıfır iştirak payı ile kullanılabilir. Bu nedenle müşterilerimizin en sigorta almasına gerek yoktur.
  • Sigortasız Sürücü Paketi (UMP): Birçok kiralamada bu paket dahildir. Bu paket sigortası olmayan bir kimsenin sizin kiraladığınız araca verdiği zararı kapsamaktadır.

  Gördüğünüz gibi ABD'de Auto Europe ile kiralama yapmanız aynı zamanda tüm gerekli sigortalara sahip olmanız anlamına gelmektedir. Aracı teslim alırken her zaman kira sözleşmenize göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan tüm bilgileri anladığınızdan emin olunuz. Ek sürücü dahil etmeniz durumunda bu sigortalara ek ücretler dahil edilebileceğini unutmayınız.

  ABD'ye Özgü Kiralama Sigorta Ürünleri

  Tüm dünyada olduğu gibi ABD'de de aracınızı teslim almaya gittiğinizde kiralama şirketi çalışanları tarafından farklı sigorta ürünleri size teklif edilebilir. Bu nedenle sigorta poliçenize nelerin dahil olduğunu bilmek önemli. Dilerseniz bu ek ürünleri alabilirsiniz. Aşağıda bazı kiralama şirketlerinin sigorta ürünlerini sizin için sıraladık:

  • Ferdi Kaza Sigortası (PAI): Kiralama süresince sürücü ve diğer yolcuların sağlık giderleri ve ölümleri durumunda kullanılabilir.
  • Kişisel Eşya Sigortası (PEC): Bu paket araçta bulunan kişisel eşyalarınızın kapsandığı sigorta paketidir.
  • Yol Yardım Plus (RSP): Araç anahtarı temini, kilitli kalma hizmeti ve yakıt temin etmenizi sağlayacak yardım hizmetidir.
  • Yol Yardım Hizmeti: Bu hizmet araçta meydana gelen mekanik hatalar sonucu, lastik hasarı veya akü problemleri sonucu (yeni lastik veya akü temini), kilitli kalma sonucu ve yakıt tüketimi sonucu yol yardım hizmeti sunmaktadır. Temin edilen lastik ve yakıtın ücretinin sizden tahsil edileceğini unutmayınız.

  Kısacası Auto Europe ile yaptığınız kiralamada mali mesuliyet sigortası ve araç sigortası pakete dahildir. Araç teslimatında diğer ürünlere göz atabilir veya reddedebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz.

  Yukarıda yer alan ve diğer konularda da detaylar içeren tüm bilgileri kiralama koşulları bölümünde bulabilirsiniz. Kiralama koşulları hem internet sitemizde hem de ödeme sonrasında size gönderilen voucher belgesinde yer almaktadır. Dilerseniz 0850 390 28 67 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

  Güvenli sürüşler dileriz!