Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  AVIS

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Avis: Avis Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Araç Kiralama Avis - Auto EuropeDünyanın en bilinen ve en güvenilir araç kiralama şirketlerinden olan Avis, 165 ülkede hizmet veren global bir marka. Budget ortaklığı ile birlikte Avis Budget grubu olarak hizmet veren şirket üst kalite araç kiralama hizmeti sağlayan bir pazar stratejisine sahip. Avis Budget grubu aynı zamanda Zipcar kiralama şirketinin de sahibi. Üç farklı şirket ismi ile Avrupa, Kuzey Amerika ve Avustralya'da kalite ve fiyat oranını en optimum düzeyde tutmayı başarmaktadır ve araç kiralama sektörünün öncülerinden olmaktadır. Avis ile araç kiralama kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi diyebiliriz.

  Araç kiralama sektöründe dünyanın en köklü şirketlerinden olan ve 60 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Auto Europe; yerel markalar dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası birçok kiralama şirketi ile başarılı ve uzun soluklu ortaklıklar yürütmektedir. İki kapılı mini kategori araçlardan 4x4 araçlara ve hatta lüks kategori araçlara kadar birçok sınıfta dünyanın en uygun fiyatlarını en avantajlı şekilde müşterilerine sunmaktadır. Araba kiralama yanısıra, Auto Europe ile motokaravan kiralama da temin edebilirsiniz.

  Covid-19 nedeniyle meydana gelen sıradışı durumlar nedeniyle birçok alanda olduğu gibi Avis ile araç kiralamada da uygulanan hijyen ve temizlik kurallarını görüntüleyebilirsiniz.

  Avis ile Oto Kiralama: Kiralamada Kalite ve Mükemmeliyet

  Turizm sektörünün önemli bir parçası olan araç kiralamanın başarılı öncülerinden Avis şirketinin genel merkezi ABD'nin New Jersey eyaletinde bulunmaktadır. Ana pazar olarak Kuzey Amerika ve Avrupa'da faaliyet gösteren şirket son yıllarda dünyanın birçok yerinde hizmet vermektedir. Birçok uluslararası havalimanında ofisi bulunan Avis'in neredeyse her büyük kentte de araç teslim noktaları bulunmaktadır.

  Kalitesine oranla fiyatları çok da yüksek olmayan Avis araç kiralama şirketi müşterilerine her dönem ve ülkeden ülkeye farklı olarak birçok avantajı da beraberinde sunmaktadır. Modern ve doğa dostu araçları ile hem müşterilerinin yakıt giderini hem de araçların çevreye verdiği zararları en aza indirgemektedir. Araçların birçoğu en fazla 6 aylıktır. Doğa dostu araçlar yanısıra hibrit ve dizel/benzin seçenekleri de mevcuttur.

  İş piyasasının önemli markalarından biri olmanın sorumluluğu ile Avis bazı yardım kuruluşlarına da önemli maddi ve manevi desteklerde bulunmaktadır. Make-A-Wish yani Türkiye'de bilindiği adıyla Bir Dilek Tut vakfına yardımlarda bulunarak tedaviye muhtaç çocuklara sağlık, eğitim ve psikolojik destek sağlanmaktadır.

  Avis ile Zirveyi Tecrübe Edin

  Auto Europe üzerinden Avis ile araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Websitemiz üzerinden Avis araçlarını diğer tüm şirketlerin fiyatları ve şartlarıyla kıyaslayabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Araç rezervasyon işleminizi website üzerinden veya müşteri temsilcilerimizle telefonda gerçekleştirebilirsiniz. Kiralamanıza ihtiyacınıza göre çocuk koltuğu, ek navigasyon veya ek sürücü de ekleyebilirsiniz.

  Bir sonraki Avrupa seyahatinizde araca mı ihtiyacınız var? Veya İstanbul'dan araba alıp Antalya'ya tüm sahil şeridini gezerek mi gitmek istiyorsunuz? Auto Europe ile ister Avrupa'da ister yurt içinde en uygun fiyatlara dilediğiniz aracı bulabilirsiniz. Aracınızı örneğin Roma'da alıp Milano'da iade edebilirsiniz. Seyahat planınız neyse biz ona uymaya hazırız!