Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  BUDGET

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Budget - Uygun Fiyat Daha Yüksek Kalite

  Araç Kiralama Budget - Auto EuropeGenel merkezi ABD'nin New Jersey eyaletinde olan Budget şirketi Morris Mirkin tarafından Los Angeles'ta 1958 yılında kurulmuş. Şirketin kuruluş amacı ve ilk stratejisi yüksek kaliteyi kalitesine kıyasla daha uygun bütçeli insanlara sunabilme amacıdır. Bu amaçla kurulduğu günden bugüne kadar Budget, sektörün önemli şirketleri arasında olması ile birlikte piyasadaki uygun fiyatlı şirketlerden birisidir.

  Ticarete başlandığı günlerde 10 araçlık bir filo ile hizmet veren Budget ile araç kiralama 1960'lardaki büyümeyle birlikte bugün 120 ülkede 3,300 noktada hizmet vermektedir. Budget piyasanın iyi kaliteli markalarından olup bunu uygun fiyatlara ve güler yüzlü hizmet ile sunma amacındadır.

  1986'ya kadar amerikanın yerli şirketi olan Budget bu tarihten sonra şirketin Gibbons, Green ve van Amerongen Ltd şirketlerine geçmesiyle dünya çapında bir şirket haline gelmiştir. Daha sonra AVIS ile kurdukları ortaklık ile filo ve lokasyon sayısını zirveye çıkaran kuruluş 2015'te bugün İtalya'nın en yaygın yerel kiralama şirketi olan Maggiore'yi hizmete açmıştır. Şirket bugün birçok ülkede araç kiralama sektörünün lideri konumundadır.

  Sıradışı bir dönemden geçtiğimiz Covid-19 salgını günlerinde de Budget'in sıkı hijyen ve temizlik kuralları sayesinde güvenle kiralama yapabilirsiniz.

  Budget ile Oto Kiralama: Lider Şirketten En İyi Fiyatlar

  60 yılı aşkın süredir araç kiralama aracı şirketi olarak tüm araç kiralama şirketlerini ortak platformda müşterilerine en uygun fiyatlara ve birçok avantajla sunan Auto Europe bugün dünyanın lider aracı kurumlarından birisidir. Hem yerel şirketlerle hem de uluslararası şirketlerle sürdürülen başarılı ortaklık ile araç kiralama taleplerinize en uygun karşılığı verebilmektedir. Prestijli araç kiralama Auto Europe ile sıradan bir araç kiralama anlamına gelmektedir.

  Araç kiralamada olduğu kadar diğer araç hizmetlerinde de başarıyla hizmet veren Auto Europe ile karavan kiralayabilir veya lüks kategori araç kiralayabilirsiniz. Son model bir Lamborghini ile Miami sahilinde veya Paris sokaklarında dolaşmak istemez misiniz yani? Auto Europe ile birçok seçenek seçiminizi bekliyor. Arama motorumuzu kullanarak Budget ile araç kiralama yapabilir ve kaliteli kiralama deneyimini yaşayabilirsiniz.

  AVIS ve Budget grubu, tüm dünyada tam işbirliği ile ortak hizmet vermekte olup, kiralama sektöründe birlikte hareket etmektedirler. Budget müşterileri aynı zamanda AVIS müşterisi de sayılmaktadır ve bu iki önde gelen şirketin ortak kalite anlayışı hizmet seviyesini oldukça yukarı çıkarmaktadır. Araç kiralama sektöründe olduğu kadar ABD'de tır kiralamada da öncü kuruluş olan Budget grubu ABD'de araç kiralama sektöründe önemli bir yere sahiptir.

  Budget ile Araç Kiralama Deneyimi

  AVIS Budget grubu dünyanın birçok yerinde yerel kiralama şirketlerini de işritaklerinde barındırmaktadır. Avrupa, Güney Amerika ve Avustralya'da araç kiralama hizmeti veren Maggiore, FranceCars, Apex ve Payless şirketleri ile "kullan-park et" araç paylaşım sistemi olan Zipcar bu iştirake dahildir.

  İsterseniz websitemiz üzerinden isterseniz de ödüllü müşteri temsilciliğimiz üzerinden Budget ile araç kiralama işleminizi Auto Europe ile gerçekleştirebilirsiniz. Auto Europe arama motoru ile Budget filosundan dilediğiniz aracı en uygun fiyatlara kiralayabilir ve dilerseniz navigasyon, çocuk koltuğu gibi ek hizmetler talep edebilirsiniz.

  Budget ile ister Londra'da büyük bir sedan, ister Marakeş'te hesaplı bir ekonomik sınıf kiralayabilirsiniz. Bu kiralamanızı Auto Europe üzerinden yaparak Budget avantajlarına en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Auto Europe üzerinden küçük mini kategoriden, lüks araçlara kadar birçok seçenek ve araç kategorisinden ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.