Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  SIXT

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Sixt: Kiralamada Sixt Kalitesi

  Araç Kiralama Sixt - Auto EuropeAraba kiralama sektörünün en önde gelen markalarından olan Sixt, dünya çapında ün yapmış ve birçok insanın tercih ettiği bir kiralama şirketi. 100'den fazla ülkede yaklaşık 2,200 araç teslim noktasıyla hizmet veren Sixt, ilk online araç kiralama ve mobil uygulamalı araç kiralama şirketi olarak göze çarpıyor. İster yerel isterse de uluslararası olsun, Sixt ile araç kiralama kesinlikle kaliteli ve kolay araç kiralama hizmeti almanıza yardımcı olur. Dünyanın birçok noktasında büyük şehirlerde olduğu kadar küçük yerleşim yerlerinde de ofisi bulunan Sixt ile kiralama sonrası aracınızı havalimanları, tren istasyonları, limanlar ve şehir içi ofislerde teslim alabilirsiniz. Ayrıca birçok büyük şehirde büyük hotellere de araç temin edilmekedir.

  1912 yılında Martin Sixt tarafından kurulan şirket Almanya'daki ilk araç kiralama şirketi olarak ilk etapta 3 araç ile hizmet vermiştir. Birinci dünya savaşında araçlarına el koyan Alman askerleri araçları ulaşım amaçlı kullanmış. Savaş sonrası ticarete kaldığı yerden devam eden ve filosunu genişleten şirket, ikinci dünya savaşında yine bütün araçlarına el konması sonucu büyük kayba uğramıştır. İkinci dünya savaşının da bitmesiyle araçlarını ABD askerlerinin taksi kullanımına sunmuş ve ekonomik olarak güçlenmeye başlamış. İlerleyen dönemde Münih şehrinde ilk radio taksi işletmesini kurmuş ve gün geçtikçe de büyümüştür. 1951 yılında Auto Sixt olarak güncellenen şirket ismi daha sonra yalnızca Sixt olmuş. En büyük ticari atılımını büyük Alman şehirlerinin havalimanlarında kiralama hizmeti vererek yapan Sixt, bugün dünyanın en önde gelen şirketlerinden birisi.

  Sıradışı bir dönemden geçtiğimiz pandemi günlerinde her sektörde olduğu gibi araç kiralama sektöründe de birçok tedbir ve ek uygulama yapılmaktadır. Sixt şirketinin almış olduğu hijyen ve sağlık tedbirlerini görüntüleyebilirsiniz.

  Sixt ile Oto Kiralama: Araba Kiralamanın Akıllı Yolu

  100 yılı aşkın bir süredir dünya çapında araç kiralama hizmeti veren Sixt, "Uygun Fiyata Birinci Sınıf Kiralama" sloganıyla müşterilerine son model kaliteli araçları ekonomik ücretlere sunmaktadır. Bugün yaklaşık 222,000 araçlık filosuyla dünyanın en geniş filolarından birine sahiptir. Araç filosunda BMW, Mercedes-Benz, Audi gibi ünlü Alman markalarının son model araçları bulunmaktadır. Araçlar kısa aralıklarla sürekli sirkülasyon halinde yenilenmektedir. Böylelikle ister mini kategori olsun isterse lüks model araç olsun, müşterilerine her zaman yeni araçlarla hizmet vermektedir. Almanya'daki filosuna yüksek perfomanslı araçlar ilave eden Sixt; Audi SQ7 TDI, BMW 6 Serisi GT ve Mercedes-AMG CLA 45 ile özel taleplere de cevap vermektedir. ABD'de araç kiralamak isteyen müşterileri içinse Mustang Shelby modelini filosunda bulundurmaktadır.

  Yaklaşık 70 yıldır araç kiralama sektöründe uzun ortaklıklar sayesinde kaliteli hizmet veren Auto Europe, Sixt ile araç kiralama sayısına her gün binlerce araç rezervasyonu sağlamaktadır. Düşük fiyat garantisi ile yalnızca araç kiralama değil; lüks model araç kiralama ve motokaravan kiralama hizmetleri de sunan Auto Europe ile araba ile ilgili birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ödüllü müşteri hizmetleri sayesinde araç kiralama ile ilgili tüm merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

  Sixt ile Muhteşem Deneyim

  Araç kiralama sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Sixt, aynı sektörde farklı fikirlerle de müşterilerine alternatif hizmetler sunmaktadır. Oldukça büyüyen araç paylaşımı, yol arkadaşı ağı ve uzun süreli araç kiralama yani leasing imkanlarıyla sektörde önemli bir yere sahip. 90'lı yıllarda İsviçre, Fransa, Büyük Britanya, Tunus, Fas, Yeni Zelanda, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine yayılan Sixt'in %60'lık kısmı hala Sixt ailesine ait. Belki de bu yüzden hala Almanya, Avusturya, İsviçre, Bolivya ve İsrail'de lider konumda. Son yıllarda ABD'nin birçok eyaletinde üst sınıf araçları düşük maliyetlere kiralayarak önemli bir müşteri potansiyeli yaratmıştır.

  Auto Europe ile yapılan ortaklık ile farklı araç kiralama platformlarına adım atan Sixt bu sayede daha geniş alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmeti bu ortaklık ile yenlikçi ve modern platformlara taşımıştır. Dünyanın her yerinde aynı imkanları sunan, yüksek kalite/düşük fiyat dengesi ile 100'den fazla ülkede tam bir aile şirketi samimiyetini yaşayabilirsiniz. Ne kadar büyürse büyüsün bu özelliğini yitirmeyen Sixt şirketi ile siz de harika bir deneyim yaşamaya hazır olun!