Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Auto Europe ile Günübirlik Araç Kiralayın

  Bir keşfetmenin en iyi yolunu elbette siz bilirsiniz. Bazı insanlar şehirleri yürüyerek keşfetmeyi tercih ederken bazıları ise bisiklet, araba veya küçük motosikletlerle gezmeyi tercih eder. Elbette bu şehrin büyüklüğüne göre değişmektedir. Fakat günümüzde birçok turistik şehri araba ile konforlu ve özgür bir şekilde gezebilirsiniz. Toplu taşımanın saat sınırlamaları gezinizde zaman kavramını ele geçirebilir. Özgür gezmektek bahsettiğimiz aslında buydu. Kiralık araç ile herşeyden bağımsız gezmek yanısıra; dilediğiniz yerde planınızı değiştirebilir ve küçük kaçamaklar da yapabilirsiniz. Genelde şehirlerin çevresinde bulunan doğa güzelliklerine araba ile ulaşabilirsiniz. Bizce gittiğiniz yerleri en iyi kiralık araçla keşfedebilirsiniz ve kiralık araç denince de akla Auto Europe gelmektedir!

  Günlük Araç Kiralama

  Kiralama ücretleri 24 saatlik dilimler halinde oluştutulur. Sabah 10'da teslim aldığınız aracın günlük ücreti ertesi gün yine sabah 10'a kadar geçerlidir. Araç alımını sabah 10 ve iadesini akşam 10 olarak planlar ve gerçekleştirirseniz; ücret yine 24 saat olarak hesaplanmaktadır. Ya da aracı birkaç saat geç iade etmeniz durumunda tam gün yani 24 saat ek olarak tahsil edilmektedir. Bu nedenle günlük araç kiralamalarda 24 saatinizi mümkün olduğunca doldurmanızı ama bunu yaparken de süreyi aşıp +1 güne geçmemenizi tavsiye ederiz.

  Tek Yön Araç Kiralama

  Tatilinizde araç kiralamanın sayısız avantajı bulunmaktadır. Bir yerden diğerine ulaşırken yalnızca konforunuzu değil özgürlüğünüzü de sağlayan bir fırsattır. Örneğin tatiliniz bir şehirde başlıyor ve diğer bir şehirde son buluyorsa bu durumda tek yönlü araç kiralama yapabilirsiniz. Günlük araç kiralama ile gününüzü tamamladıktan sonra sizin seçeceğiniz diğer bir şehir veya ülkede aracınızı iade edebilirsiniz. Fakat bu durumda kiralama şirketi o aracı bir şekilde asıl ofise geri getirmek durumundadır. Bu da kiralama şirketi için ekstra bir maliyet demektir. Bu nedenle tek yönlü kiralamalara ek ücret uygulanmaktadır. Tek yön ücreti olarak nitelenen bu ek ücret uygulaması bazı kiralama şirketleri tarafından doğrudan kiralama ücretine dahil edilirken bazı kiralama şirketleri tarafından araç alımı sırasında tahsil edilmektedir. Ücret genelde kredi kartı ile ödenebilmektedir. Örneğin tek yönlü kiralama yapmadınız fakat beklenmedik bir durum gereği aracı diğer bir noktada iade etmeniz gerekti. Burada da tek yön ücreti uygulanmaktadır. Buna ek olarak genelde birçok kiralama şirketi bildirim yapılmadan aracın farklı bir noktaya iade edilmesinden ötürü araç tranfer, hizmet veya çeşitli nedenlerle ek ücret uygulamaktadır. Bu nedenle önceden planlayarak aracı dilediğiniz yere iade etmeniz daha uygun maliyetli olacaktır.

  Günübirlik İş Seyahatleri Nedeniyle Günlük Araç Kiralama

  İş nedeniyle uzak bir yere uçakla ulaştıktan sonra orada araç kiralayarak gününü yollarda toplu taşıma araçlarında geçirmek istemeyen o kadar çok müşterimiz oldu ki.. Günübirlik gittiğiniz yerde hem iş için ulaşımızını hem de daha sonrasında yemek, gezi ve geri dönüş yolunda kiralık aracınızı kullanabilirsiniz. Aracınızı dilerseniz uçakla varışınızın ardından havalimanından teslim alabilir ve gününüzü tamamladıktan sonra akşam veya gece yine aynı havalimanında iade edebilirsiniz. Bu sayede toplu taşım ücretinin nasıl ve nereye ödeneceği, biletlerinin karmaşıklığı veya saatlerinin sınırlı oluşundan etkilenmez, şoförlüğünüzü ortaya koyarak gitmeniz gereken yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yerde durabilir ve zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden günübirlik gittiğiniz yerlerde kiralık araçla konforlu bir gün sizi bekliyor diyebiliriz. Günübirlik araç kiralama da uzun dönem araç kiralama veya haftalık araç kiralama ile aynı şekilde 24 saat bazında ücretlendirilmektedir.

  Auto Europe ile bir gün için Araç Kiralama

  Hiç yorulmadan websitemiz üzerinden araç rezervasyonunuzu Auto Europe'tan yapabilirsiniz. Kiralama öncesi sorularınız, merak ettikleriniz veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde bize e-posta gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde tüm bilgilere yanısıra faydalı seyahat fikirlerine de ulaşabileceğinizi unutmayınız. Dünya çapında en uygun araç kiralamanın merkezi olan Auto Europe tecrübesiyle de yanınızda!

  Auto Europe'tan En İyi Fiyatlar

  Dünyanın önde gelen kiralama şirketleri ile uzun yıllardır birlikte çalışan Auto Europe dünya çapında en uygun fiyatları 60 yıllık sektör tecrübesine dayandırmaktadır. Siz de bu tecrübeden yararlanın ve Auto Europe'u araç kiralama çözüm ortağınız haline getirin.

  İster günlük olsun isterse de uzun dönem olsun; tüm araba ihtiyaçlarınızı Auto Europe üzerinden karşılayabilirsiniz. Auto Europe fırsatlarından yararlanabilir kiralamanızı daha da uygun hale getirebilirsiniz. Şimdiden iyi sürüşler dileriz!