Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  KİRALIK ARAÇ EKİPMAN VE AKSESUARLARI

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Hangi ekipman ve aksesuarlar gerekebilir?

  Eğer çocuklarınızla seyahat ediyorsanız önceden hazırlıklı olmak her zaman gerekliliktir. Genelde çocuklu ailelerin bagajları çocuksuz çiftlere göre daha fazladır. Bu yüzden aslında ihityacınızın olmadığı veya gittiğiniz yerde temin edebileceğiniz eşyaları yanınızda almamak alternatif bir fikir olabilir. Çocukla seyahat etmek ebeveynleri henüz plan aşamasında dahi paniğe sokabilir. Çocuğun beslenme eşyaları, yedek giysileri ve bebek arabası başlı başına çok yer kaplayan eşyalarıdır. Yine uçağa binmeden önce valizde yasaklı herhangi bir madde bulundurmamak, yanınıza aldıklarınızın uçağın içine sokulabildiğinden emin olmak ve bunların yanında ağırlık limitlerine uymak planlama ve organizasyon gerektirir. Araç kiralayarak yoluna devam etmek isteyen müşterilerimiz için biz, bu sıkıntıları bir nebze hafifletmek için kullanabileceğiniz kiralık araç kiralama ekipman ve aksesuarları hizmetinize sunuyoruz. Çocuklu aileler için bebek koltuğu, çocuk koltuğu veya yükseltici kiralamak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi yeterlidir. Auto Europe'a ilettiğiniz talebiniz kiralama şirketine iletilir, ekipman rezerve edilmiş ve araç alımı sırasında teslim edilmiş olur. Bu rezervasyon için çocuğunuzun tam ağırlığı ve yaşını bize iletmeniz de önemlidir. Bu sayede doğru ekipman tedarik edilir.

  Kiralama Ekipmanları ve Opsiyonel Ekstralar

  Aksesuarlar açısından bir diğer nokta da ek yük taşıma araçlarıdır. Araç tavanına monte edilebilen taşıyıcılar fazla bagajı olan müşterilerimize ek bagaj imkanı vermektedir. Özellikle kış mevsiminde kayak tatili için araç kiralayan müşterilerimizin sıkça tercih ettiği diğer ekipman da kayak taşıyıcılar. Kayak taşıyıcılar ile kayak takımlarınızı güvenle taşıyabilir ve seyahatinize konfor getirebilirsiniz. Özellikle İsviçre'de araç kiralayan müşterilerimizin tercihi olan kayak taşıyıcıları ve diğer tüm ekipmanlar için Auto Europe'a talepte bulunmanız gereklidir. Yine kış mevsiminde yapılan araç kiralamalarda kış lastiklerinizin bulunduğundan emin olunuz. Bazı kiralama şirketleri araçlarınızı kış lastikleri ile teslim ederken bazıları bunu için ek ücret talep eder. Kış lastikleri konusunda detaylı bilgiye araç seçimi kısmında detaylı bilgiler bölümünde uluşabilir veya araç rezervasyonu sonrası size gönderilen voucher belgesinde bulabilirsiniz. Kiralamanız sırasında ihtiyacınızın olduğu tüm kiralık araç ekipman ve aksesuarları için Auto Europe'a talepte bulunmanız yeterli.

  Navigasyon - Kiralık Araç İçin Hayati bir Ekipman

  Bilmediğiniz bir şehirde veya ülkede adres aramak için vakit kaybetmeyin. Navigasyon sayesinde gideceğiniz yere en kısa yoldan gidebilir, şehrin adeta yerlisi gibi hareket edebilirsiniz. Yanlış bir yola girdiğinizde geri dönüş için bazen birkaç kilometre gitmeniz gerekebilir ve bu hem vakit hem de yakıt kaybetmeniz anlamına gelir. Bu hataya düşmemek için araçta bulunmaması durumunda GPS yani navigasyon kiralamanızı tavsiye ederiz. Auto Europe üzerinden araç rezervasyonu yaparken araç seçiminden sonraki adımda ek opsiyonları seçebilir ve kiralamanıza dahil edebilirsiniz. Burada Navigasyon ya da GPS'i seçerek araç teslimatında teslim edilmek üzere sizin için bir navigasyon cihazı rezerve edebilirsiniz. Dilerseniz navigasyon dahil tekliflerimize göz atarak ücretsiz navigasyon kampanyamızdan da yararlanabilirsiniz. Kiralama öncesi tüm sorularınız için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.