Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  KIŞ LASTİKLİ ARAÇ KİRALAMA

  Seçili Şirketlerle, Seçili Destinasyonlarda Geçerli
  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralamanızda Ücretsiz Kış Lastiği!


  Kış Lastiği


  Auto Europe olarak müşterilerimize dünyanın birçok noktasında ek ücret olmaksızın kış lastiği dahil araç kiralama imkanı sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken sadece özel kış fırsatlarımız üzerinden aracınızı kiralamanız ve böylelikle istasyonda ek ücret ödemeden kış lastikleri ile donatılmış aracınızı teslim alabilirsiniz. Daha huzurlu bir kiralama geçirebilmeniz için kış aylarında geçerli bazı kuralları özetledik. Kış kampanyası tüm kiralama şirketlerinde geçerli değildir. Bu yüzden online araç kiralama yaparken bu paketin yer aldığından emin olunuz. Tercih edeceğiniz aracın üzerinde "Kış Lastiği Dahil" yazısı bulunmalıdır. Daha güvenli bir kış mevsimi araç kiralaması için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Aşağıdakİ tabloda yer alan destİnasYonlarda seçİlİ kİralama şİrketlerİ İle geçerlİdİr:
  AvusturyaAVUSTURYA AlmanyaALMANYA ArnavutlukARNAVUTLUK BelarusBELARUS
  Bosna HersekBOSNA BULGARİSTANBULGARİSTAN Çek CumhuriyetiÇEK CUMHURİYETİ EstonyaESTONYA
  FinlandiyaFİNLANDİYA HırvatistanHIRVATİSTAN İSVEÇİSVEÇ İSVİÇREİSVİÇRE
  İtalyaİTALYA İzlandaİZLANDA JaponyaJAPONYA KANADAKANADA
  KARADAĞKARADAĞ LetonyaLETONYA LitvanyaLİTVANYA LÜKSEMBURGLÜKSEMBURG
  MacaristanMACARİSTAN MakedonyaMAKEDONYA NORVEÇNORVEÇ PolonyaPOLONYA
  RomanyaROMANYA SIRBİSTANSIRBİSTAN SlovakyaSLOVAKYA SlovenyaSLOVENYA

  İtalya
  Buchbinder
  Kış ekipmanları için İtalya'da sabit bir kural bulunmamaktadır. Fakat bazı bölgelerinde Kasım 15 ile Nisan 15 arası kış lastikleri zorunludur. Otoyollarda ve caddelerde kış lastiği ve ekipmanları ile ilgili tabelalar bulunmaktadır. Bunlara özellikle dikkat etmenizi öneririz. Örneğin; Aosta bölgesinde Ekim 15 ile Nisan 15 arası kış lastiği ve kar zinciri bulundurulması zorunludur. Özellikle bu tarihler arası yapacağınız kiralamalarda kış lastiği dahil paketleri ile kiralama yapmanızı tavsiye ederiz.
  Doğu Avrupa
  Buchbinder

  Doğu Avrupa'da çoğu oto kiralama şirketi kış lastiklerini standart donanımda bulundurmaktadır. Kiralama şirketlerinin hangi ülkelerde kış lastiklerini ücretsiz olarak standart donanımda bulundurduklarını yukarıdaki ülkeler listesinde görebilirsiniz. Bulgaristan ve Hırvatistan'da birçok kiralama şirketi Kasım ile Nisan ayları arası kışlık donanımları bulundurmaktadır. Bu kışlık donanımların ücretleri de genelde kiralama ücretine dahildir.

  Kuzey Amerİka
  Buchbinder
  Kış aylarında ABD'de yapacağınız kiralamalarda oto kiralama şirketleri dört mevsim lastikler ile araç temin etmektedirler. Fakat daha kuzeyde örneğin Kanada'da kiralama şirketleri yalnızca Montreal ve Quebec City'de kış lastikleri ile araç teslim etmektedirler. Bununla ilgili detaylı bilgileri kiralama ve kullanım koşulları kısmından bilgi edinebilirsiniz.
  Balkanlar
  Buchbinder

  Örneğin Makedonya'da Kasım ile Mart ayları arası kış lastiği zorunludur ve çoğu kiralama şirketleri de kış lastikli araç teslim etmektedir. Fakat buna karşın Bulgaristan ve Karadağ gibi ülkelerde bunun için ek ücret talep edilebilmektedir. Bu gibi ek ücretlerden kaçınmak için online kiralama yaparken kış mevsimi özel tekliflerimize göz atabilirsiniz.