Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  DOLLAR

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Dollar - Üst Kalite Araç Kiralama

  Araç Kiralama Dollar - Auto Europe1960'ların ortasında Los Angeles ABD'de Henry J. Caruso tarafından kurulan Dollar, ilk yıllarında Vos-Vos olarak da bilinen Volkswagen Beetles modelinin kiralamasını yapan küçük bir şirketti. O dönem o araçlar klimasız ve düz vitesti. Şirket ilk olarak Dollar-A-Day-Rent-A-Car olarak ticari faaliyetlerine başlasa da daha sonra yalnızca Dollar olarak güncellenmiştir. Uzun yıllara dayanan bu tecrübesi ile sektörün önemli markalarından biri olmuştur. Özellikle ABD'de geniş bir filoya sahip Dollar ile araç kiralama websitemiz üzerinden en uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

  Dollar, 1990 yılında Chrysler tarafından satın alınarak Tulsa'da bulunan Thrifty ve Snappy araç kiralama şirketlerinin de yer aldığı Pentastar Transportation Group Inc. grubuna dahil edildi. New York borsasında Dollar Thrifty Automotive Group Inc. olarak işlem gören şirket 1994 yılında satıldı. 2012 yılında bu kez Hertz Global Holdings Inc. tarafından satın alınan şirketin genel merkezi şu anda Estero Florida'da bulunmaktadır. Hertz, Dollar ve Thrifty şirktleri aynı grubun araç kiralama şirketleri olarak sektörün önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

  Hertz, Dollar ve Thrifty şirketleri global şirketler olup bugün Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Orta Doğu, Avustralya ve Afrika'da 10,000 ortak ve bayi ofislerle hizmet vermektedir. Sektörde havalimanı araç kiralama payının büyük bir bölümünü oluşturan bu grubun en geniş filoya sahip markası Dollar'dır. Dünyaca ünlü tüm kiralama şirketlerini bünyesinde barındıran Auto Europe üzerinden Dollar ile araba ihtiyacınızı en kaliteli ve en uygun fiyatlara karşılayabilirsiniz.

  Dollar şirketinin araç filo kalitesi kadar müşteri hizmetleri kalitesi de oldukça yüksek. Genel müşteri yorumları Dollar şirketinin müşteri odaklı ticaret anlayışını tamamen yansıtmaktadır. Araç teslim noktalarının merkezi noktalarda oluşu, ofis düzeninin kalitesi, çalışanlarının eğitimli ve alanında uzman oluşu ve en önemlisi hizmetin ana unsuru olan araçların bakımlı ve son model araçlar oluşu müşterilerinin tekrar aynı şirketle kiralama yapmalarına neden olmaktadır.

  Koronavirüs döneminde de Dollar ile güvenle araç kiralamak mümkün. Pandemi süresince uygulanan sağlık ve hijyen kuralları yanısıra diğer ek bilgileri de görüntüleyebilirsiniz.

  Dollar ile Oto Kiralama: Kaliteli Hizmet Anlayışının Öncüsü

  Özellikle yabancı tur operatörleri ile birlikte çalışması sonucu başta Büyük Britanya'dan çok sayıda müşteriye hizmet etmektedir. Özellikle Fransa, Belçika, Polonya ve İspanya'ya seyahat eden turistlerin tur operatörleri aracığılıyla Dollar ve grubundan kiraladıkları araç sayısı oldukça fazla. İtalya ve İrlanda da çok sayıda istasyonu bulunan Dollar ve grubu, tatil için kiralık araç anlayışını ön plana çıkarmıştır.

  Dollar ile araç kiralama rezervasyonu yaparken dilerseniz kiralamanıza navigasyon, çocuk koltuğu gibi ek opsiyonları da ekleyebilirsiniz. Auto Europe arama motorunu kullanarak Dollar araçlarını en uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kiralamanıza ek opsiyonları araç seçimi sonrasındaki adımda ekleyebilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak kiralama ile ilgili konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Dünya çapında 180 ülkede ve 24,000 noktada en iyi fiyat garantisi ile en uygun araç kiralama seçenekleri sunan Auto Europe, kiralama süresince ve kiralama sonrasında 7/24 destek sağlıyor. Araç kiralama yanısıra lüks model araç kiralama ve motokaravan kiralama hizmetleri de sunan Auto Europe, 60 yıllık tecrübesi ve uzman ekibi ile yanınızda.

  Dollar ile Kiralamanız Emin Ellerde

  Yaşadığınız yerde veya tatil noktanızda arabaya mı ihtiyacınız var? Auto Europe websitesi üzerinden Dollar ile dünyanın dört bir yanında en uygun fiyatlara araç kiralayabilirsiniz. Yurt içinde Edirne'den Kars'a, yurt dışında toplam 180 ülkede en uygun fiyatlı teklifleri görmeniz mümkün. Örneğin İtalya tatilinizde araç kiralayarak ulaşım masraflarınızı yolcu sayısına oranla oldukça hesaplı bir seviyeye getirebilirsiniz. Tek yönlü kiralama imkanı ile örneğin; aracınızı Las Vegas'ta teslim alıp Los Angeles'ta iade edebilirsiniz.

  Dünyanın en güvenilir ve en seçkin araç kiralama şirketlerini platformunda müşterilerine sunan Auto Europe ile tüm şirketlerin koşullarını ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Aynı arabaya aynı şartlarda daha fazla ödemek yerine Auto Europe internet sitesi üzerinden dilediğiniz yerde kiralama yapabilir dilerseniz kiralamanıza ek sürücü ekleyerek sürüş keyfini paylaşabilirsiniz. Ödüllü müşteri hizmetlerimiz kiralama öncesi, süresince ve sonrasında tüm sorularınıza yanıt verecek herhangi bir sorunla karşılaştığınızda size tam destek sağlayacaktır. Auto Europe ile siz araba ihtiyacınızı belirleyin biz en uygun fiyatlara ihtiyacınızı karşılayalım!