Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  FİREFLY

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Firefly: Auto Europe ile Harika FiyatlarAraç Kiralama Firefly - Auto Europe

  Tüm dünyada tanınan araç kiralama şirketi Hertz, kaliteli hizmeti ve tecrübesiyle adından söz ettirmektedir. Fakat yakın geçmişte birçok noktada hizmet vermeye başlayan ve aynı kaliteyle sektöre giriş yapan Hertz'in grup şirketi yani iştiraki olan Firefly henüz araç kiralama müşterileri tarafından tanınmamaktadır. 2013 yılında Hertz iştiraki olarak açılan Firefly ile araç kiralama şirketinin merkezi ABD, Florida'da bulunmaktadır.

  60 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe 180 ülkede hizmet veren Auto Europe, en uygun fiyatlara kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek sektörünün öncü şirketlerindendir. Güven ve kaliteye endeksli uzun süreli ortaklıkları sayesinde müşterilerine en uygun fiyatları birçok avantajla birlikte sunabilmektedir. Kuruluşunun ardından başlayan Auto Europe ve Firefly ortaklığı da bu güven ve kalite endeksine bağlıdır. Firefly ile Auto Europe üzerinden yapacağınız araç kiralamada en kaliteli hizmeti diğer platformlara kıyasla en uygun fiyat ve şartlara alabilirsiniz. Auto Europe ve araç kiralama ile ilgili merak ettiklerinizi sık sorulan sorular linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

  Firefly şirketinin ana ticari hedefi İspanya, İtalya ve Fransa'ya seyahat eden tatilcilerin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamaktır. 13 ülkede 100'ün üzerinde noktada hizmet veren Firefly müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermektedir.

  Genelde havalimanları terminallerinde ofisi bulunmayan Firefly diğer şirketlerle ve kendi grubunun verdiği destekle mümkün olan en iyi hizmeti vermektedir. Havalimanı terminalinde ofisleri bulunan diğer şirketler yüksek havalimanı vergisi ile fiyatlandırma yaparken Firefly bu verginin dışında kalmaktadır. Birçok havalimanında servis aracı ile müşterilerini kiralık araca ulaştıran Firefly, daha uygun fiyatlar sunabilmektedir. Firefly ile araç kiralama yaptıktan sonra kiralık aracınızın teslimatı ile ilgili bilgileri Auto Europe tarafından size gönderilen Voucher belgesine bulabilirsiniz.

  Firefly ile oto kiralama yaparken nelere dikkat etmeliyim?

  Araç kiralamada araç teslimatının en önemli gerekliliği şoför olarak kaydedilen kişinin teslimatta bizzat ve yanında en az 1 yıllık bir sürücü belgesiyle bulunmasıdır. Genelde latin alfabesinde olmayan sürücü belgeleri ile birlikte uluslararası sürücü belgesi sunulması gerekmektedir. Firefly ile yaş sınırı ülke ve araç kategorisine göre farklılık göstermektedir. Örneğin İtalya'da Firefly ile araç kiralama için en az 23 yaşında olmak gerekmektedir. Ve buna ek olarak kiralama bedeline ek genç sürücü ücreti uygulanmaktadır. Örneğin İspanya'da ise yaş sınırı 21'dir. Tüm avrupalı kredi kartları geçerlidir. Sürücünün depozito için geçerli bir kredi kartı yerine debit veya bankamatik kartı bulundurması durumunda ek sigorta alınması zorunludur. Nakit depozito kabul edilmemektedir.

  Auto Europe - Firefly için doğru seçim!

  Firefly müşterilerine ek ücret karşılığında 365 gün kullanılabilir 24 saat acil servis, sınırsız kilometre, çocuk koltuğu, ek sigorta ve ek sürücü gibi opsiyonel teklifler sunabilir. Bu ek hizmetler aynı zamanda Auto Europe internet sitesi veya müşteri temsilciği aracılığıyla da talep edilebilir. Örneğin aracı aldığınız yerden başka bir yere mi iade etmek istiyorsunuz? Tek yönlü kiralama dediğimiz bu uygulama için Auto Europe ile önceden irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Firefly ile geniş araç kategorileri arasından yapacağınız araç kiralama ile ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Hesaplı ve küçük araçlardan, daha geniş iç hacimli ve yüksek donanımlı araçlara kadar birçok seçenek Auto Europe ve Firefly ortaklığı ile sizlerle! Firefly ile araç kiralama işleminizi Auto Europe üzerinden yapın, seyahatinizde kaliteli araç kiralamanın tadını çıkarın!