Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  FOX

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Fox: Deneyimli Fox Hakkında Kısaca

  Araç Kiralama Fox - Auto EuropeDiğer araç kiralama şirketlerine kıyasla sektörde daha yeni görünen Fox, 1989'dan bu yana başarıyla hizmet vermektedir. Fox ile araç kiralama yaparken harika fiyatlar, birbirinden farklı avantajlar ve kusursuz müşteri destek servisinden yararlanabilirsiniz. Tüm müşterilerini memnun etmek için yoğun çaba gösteren Fox, kiralama sektörüne ilk adımı ABD Los Angeles Havalimanı'nda attı. Kurucularının burada hala özel mülkiyeti bulunmakla birlikte şirketin merkezi durumundadır. ABD'de 50 noktada ofisi bulunan Fox dünya çapında 22 ülkede hizmet vermektedir.

  60 yılı aşkın bir süredir araç kiralama sektöründe aracı kurum olarak hizmet veren Auto Europe ile en uygun fiyatlara kaliteli araç kiralama yapabilirsiniz. 180 ülkede yerel kiralama şirketleri dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası şirketleri aynı platformda buluşturan Auto Europe ile araba, lüks model spor araba ve motokaravan kiralama hizmeti satın alabilirsiniz. Fox şirketi ile de uzun yıllara dayanan ortaklığı sayesinde güven ve kalite odaklı ticaret anlayışını müşterilerine yansıtabilmektedir. Hem Fox ile hem de diğer tüm kiralama şirketleri ile araç kiralama hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

  Fox ile Oto Kiralama: Uygun Fiyata Yüksek Kalite

  Los Angeles Havalimanı'ndaki ilk araç kiralama şirketi olan Fox, 20 yılda büyüyerek diğer önemli ABD havalimanları yanısıra tüm dünyada 22 ülkeye yayılmıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile her yıl milyonlarca insanın tercih ettiği Fox ile araç kiralama deneyimi size güven verecektir. Özellikle merkezi ve büyük havalimanlarında araç kategori seçenekleri oldukça geniş olan Fox şirketinde size uygun aracı bulabileceğinizden eminiz. ABD yanısıra ana pazar olarak Britanya ve Meksika'ya odaklanan şirket buralardaki lokasyonlarda geniş bir filoya sahip. Her yıl yenilenen araçları, temizlik ve teknik bakım açısından da güven verici.

  Birçok havalimanında terminal dışında hizmet veren Fox, terminal önünden aracın başına kadar servis aracı ile ulaşım sağlamaktadır. Bu sayede araç başında hızlı check-in de yapılabilmektedir. Servis araçları çoğunlukla her 5 dakikada bir hareket etmektedir. Bu gibi araç teslimi ile ilgili bilgileri kiralama sırasında detaylı bilgi butonuna tıklayarak veya kiralama sonrası voucher üzerinde bulabilirsiniz.

  Uygun, Kaliteli ve Benzersiz Bir Araç Kiralama Deneyimi

  Türkiye'de de hizmet veren Fox ile birçok tatil beldesinde araç bulmak mümkün. Antalya Havalimanı'nda Fox ile en uygun fiyatlara aracınızı kiralayabilirsiniz. Fox ile ortaklığımız sayesinde Auto Europe üzerinden yapacağınız kiralamalarda daha uygun fiyatları kendiniz kıyaslayarak da görebilirsiniz. Auto Europe websitesi üzerinde bulunan arama motorunu kullanarak en uygun fiyatlara ilk adımı atabilirsiniz. Dilerseniz Bodrum veya İzmir havalimanlarında Fox ile kiralayabilir ve bütün Ege'yi gezebilirsiniz.

  Tatiliniz için araba kiralarken birçok avantajdan da yararlanabilirsiniz. Auto Europe ile Ege'de tek yönlü kiralama yapabilirsiniz. Örneğin ikamet ettiğiniz şehir olan İstanbul, Ankara veya İzmir'de aracınızı teslim alabilir ve Bodrum veya Antalya gibi tatil noktalarına dilediğiniz yerde durup keyifli vakit geçirerek gidebilir ve ardından aracınızı orada iade edebilirsiniz. Veya aynı araçla yaşadığınız şehre dönebilirsiniz. Tercih sizin!

  Hem modern hem temiz hem de güvenli bir araba mı arıyorsunuz? Fox ile bu üç ana ihtiyacı en uygun fiyata bulabilirsiniz. Auto Europe arama motoru üzerinden Fox ile aracınızı seçebilirsiniz. Mini kategoriden kompakt ve daha üst kategorilere kadar birçok seçenek ve opsiyon bulunmaktadır. Siz sadece ihtiyacınızı ve bütçenizi belirleyin Auto Europe ve Fox en uygun aracı karşınıza çıkarsın!