Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  NATIONAL

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama National: Huzur, Güven, Kalite

  Araç Kiralama National - Auto EuropeNational; Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarında birçok büyük havalimanında tatilcilerin, iş insanlarının ve yerel müşterilerin araç ihtiyacını karşılayan tecrübeli ve düşük maliyetli bir kiralama şirketidir. Merkezi ABD 'nin Clayton kentinde olan National, Enterprise Holding'in bir parçası yani grup şirketi olarak hizmet vermektedir. Aynı gruba ait Alamo ve Enterprise ile birlikte Amerika kıtasının en geniş araç kiralama ağlarından birine sahip. National ile araç kiralama diğer grup şirketlerinin de oluşturdukları ortak kalite ve hizmet anlayışının çerçevesinde yapılmaktadır. Bu sayede iç rekabet oluşturularak sürekli daha iyi kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

  Ağustos 1947'de 24 farklı araç kiralama şirketinin birleşmesiyle kurulan National şirketi 2005 yılına kadar ABD'de 60 teslimat noktasıyla hizmet verirken bugün dünya çapında 2,000'den fazla destinasyona genişledi. Çok kısa bir sürede müşterilerine havalimanlarından ve şehir ofislerinden araç temin edebilen şirket sektörde önemli bir yere sahip. Travel + Leisure Magazine tarafından "Dünyanın en iyi araç kiralama şirketi" ve "En yüksek değerlendirme puanlı kiralama şirketi" ödülüne layık görülen National, müşteri memnuniyeti konusunda dünyanın sayılı araç kiralama şirketlerinden birisi. Her kategoride kaliteli ve temiz araçlar sunan National araçlarına Auto Europe üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Auto Europe üzerinden bulduğunuz teklifleri diğer kiralama şirketleriyle de kıyaslayabilir ve size en ideal olanını tercih edebilirsiniz.

  Dünyanın önde gelen oto kiralama aracı kurum ve platformlarından olan Auto Europe ile dünyanın en üst düzey araç kiralama şirketlerinin filolarından uygun fiyatlı kiralama yapabilirsiniz. Auto Europe en iyi fiyat garantisi güvencesi ile aynı şartlarda, aynı aracı farklı bir platformda daha uygun bir ücrete bulmanız durumunda aradaki fiyat farkını iade ediliyor. Bu sayede Auto Europe piyasadaki en uygun fiyatı sunmuş oluyor. Araç rezervasyonu sırasında müşterilerine tüm koşulları sunan ve detaylı bilgilendirme yapan Auto Europe websitesi şeffaf hizmet anlayışıyla müşteri güvenini ve memnuniyetini üst seviyeye çıkarıyor. Dünya çapında 180 ülkede ve 24,000 noktada araç kiralama hizmeti veren Auto Europe ile İtalya, Fransa, Almanya tatilinizde veya bulunduğunuz yerde araç kiralama yapabilir ve hiç vakit kaybetmeden yola koyulabilirsiniz.

  Koronavirüs Sürecinde Uygulanan Temizlik ve Hijyen Kuralları

  Complete Clean Pledge NationalCovid 19 salgını sürecinde National şirketi hem çalışanlarının hem de müşterilerinin virüsten korunabilmesi için birçok uygulamayı devreye sokmuştur. Bu uygulamalar Dünya Sağlık Örgütü ve diğer yerel sağlık kuruluşlarının uyarıları ve önerileri doğrultusunda düzenlenmiştir. Buna örnek olarak çalışanlarının sayısı düşürülerek ofis ve stand içinde kişi sayısı azaltılmıştır ve bu sayede sosyal mesafeye el verişli hale getirilmiştir. Tüm çalışanlara düzenli el yıkama ve dezenfeksiyonu zorunlu hale getirilmiştir. Müşterilerle olan temasları engellenmiştir. Araç teslimatları ve iadeleri konusunda da seçili istasyonlarda bu sürece özel bazı uygulamalar yapılmaktadır. Müşterinin talep etmesi üzerine araçlar müşterinin bulunduğu noktaya getirilebilmektedir. Bu sayede toplu taşıma ile fazla mesafe katedilmesi engellenmektedir. Yine müşterinin talebi üzerine araç istenen bir cadde kenarına bırakılabilmektedir.

  Complete Clean Pledge - Temizlik Garantisi ve Yüksek Güven

  Koronavirüs salgını nedeniyle tüm sektörlerde olduğu gibi kiralama sektöründe de bazı kaygılar akla gelmektedir. National bu kaygıları en aza indirecek ama en önemlisi sağlık güvenliğini maksimuma çıkaracak bir temizlik garantisi sunmaktadır. Araçlar her kiralama öncesi ve sonrası yapılan rutin temizliğe ek olarak temas bölgeleri de anti-viral ürünlerle dezenfekte edilmektedir. Kapı dışları ve içleri, ön konsol ve aracın tüm düğme, tuş, kol ve temas noktaları bu dezenfeksiyona dahil. Özel olarak dezenfekte edilen tüm araçlara "Complete Clean Pledge" stikeri yapıştırılmaktadır. Bu sayede siz de araca temas etmeden önce aracın detaylı dezenfekte edildiğininden emin olabilirsiniz. Aşağıda National şirketinin bize gönderdiği ve dezenfekte edilen bölgelerin belirtildiği grafiğikte detayları görebilirsiniz.

  Complete Clean Pledge National Grafiği

  Oto Kiralama National: Düşük Fiyat Yüksek Kalite

  National oto kiralama şirketi uluslararası alanda yüksek oranda memnun müşteri profili ile bilinen ve buna karşın uygun fiyatlı araç kiralama ücreti sunan bir şirket olarak bilinmektedir. Yüksek maliyetli seyahat masraflarının arasına uygun araç kirlama ücreti sıkıştırabilmenin keyfi ile yola koyulan ve güvenli bir kiralama süreci sonrası aracını iade eden müşterilerinin yaptığı olumlu yorumların sayısı National şirketinin kalitesini ortaya koymaktadır. National ile araç kiralama birkaç adımda mümkün. Yukarıda bulunan Auto Europe arama motoru üzerinden araç aramanızı gerçekleştirebilir ve National'i tercih ederek siz de memnun müşteriler arasına katılabilirsiniz. Müşteri değerlendirmeleri ile belirlenen yıldız sayılarıyla şirketlerin değerlendirmelerini görebilirsiniz. Dilerseniz müşteri yorumlarını okuyabilir ve kiralama öncesi bilgi edinebilirsiniz. Enterprise Holding'in bu değerli şirketi ile kiralama deneyimine başlamak için vakit kaybetmeyin ve hemen aramaya başlayın!

  Kendi sektöründe başarılı bir kiralama şirketi olmak için yapılan yatırımlar yanısıra dünyanın birçok bölgesinde aktif olan birçok yardım kuruluşu ve bunların vakıflarına grup olarak büyük desteklerde bulunan National ve Enterprise grubu, uzun vadeli ortak çalışma ile hem maddi hem de manevi desteklerde bulunmaktadır. Global çapta önemli bir marka olmanın gerekliliği olarak birçok alanda da sponsorluk anlaşmaları yürüten grup, farklı sekörlerin gelişimine de katkıda sağlamaktadır. Dünya çapında binlerce insana istihdam sağlayan National ve iştirak grubu, yönetim şekli ve ticaret anlayışıyla da iş dünyasının başarılı şirketleri arasında gösterilmektedir.

  Huzurlu ve Keyifli Bir Kiralama Deneyimi

  Enterprise Holding'in önemli bir parçası olarak geçici süreyle araç ihtiyacı hisseden kişilerin ihtiyaçlarını karşılayan National bu anlamda geniş hizmet ağına sahip bir grubun parçası olmanın avantajını kullanmaktadır. Geniş araç filosu, araba paylaşım sistemi, tır kiralama gibi farklı alanlarda da hizmet veren National ve grubu yıllık yaklaşık 30 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip. Enterprise, Alamo ve National şirketleri 500 farklı araç modeli ile dünya çapında birçok noktada hizmet vermektedir.

  Dünya çapında hem doğrudan merkeze bağlı hem bayilik sistemi ile hem de iştirak ortağı şirketlerle ortak ofis sistemi ile 100'den fazla ülkede yaklaşık 10,000 noktada hizmet vermektedir. Havalimanı, şehir içi, resort hotel ve liman ofisleri ile hizmet veren grup birçok online platform, havayolu şirketi, tur operatörü ve seyahat acentesiyle de birlikte çalışmaktadır. Birbirlerinden sorumlu hareket anlayışını ticaret ve memnuniyet temeline oturtan grup yüksek kalitede müşteri hizmetleri, kaliteli envanter ve eğitimli personeliyle uluslararası alanda tanınan bir şirketler grubu haline gelmiştir.