Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  OTO KİRALAMA
  THRIFTY

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Araç Kiralama Thrifty: Kusursuz Kiralama Deneyimi

  Araç Kiralama Thrifty - Auto Europe1958 yılında kurulan ve dünyanın en ünlü araç kiralama şirketlerinden biri olan Thrifty, kuruluşunun ardından bayilik sistemi ile artırdığı şube sayısıyla kısa zamanda global bir şirket haline geldi. 1989 yılında Chrysler Corporation tarafından satın alınan Thrifty, Dollar oto kiralama şirketi ile ortak. 2012 yılında Hertz Global Holdings bünyesine katılan bu ikili Dollar Thrifty Automotive Group adıyla ticari hayatına devam etmektedir. Thrifty ile araç kiralama bugün dünyanın neredeyse her noktasında mümkünken, doğrudan ofislerinin bulunmadığı noktalarda iştiraki olan şirketleri üzerinden araç teslimat ve diğer destek hizmetlerini gerçekleştirmektedirler.

  Diğer global çapta araç kiralama şirketlerinin olduğu gibi Thrifty şirketinin de merkezi ABD'nin Florida eyaletinin kalbi olan Estero'da bulunmaktadır. Grup olarak 2019 yılı itibariyle dünyanın en yaygın ve en geniş filolu araç kiralama grubuna sahip olan Hertz Global Holdings yalnızca Avrupa kıtasında 11,000 kiralama noktası ile hizmet verirken kiralama ağını Asya, Amerika, Afrika, Avustralya ve Orta Doğu olmak üzere dünyanın birçok noktasına taşımayı başarmıştır. 60 yılı aşkın süredir tıpkı Thrifty gibi tecrübeli şirketler arasında yer alan Auto Europe ile sürdürülen aracılık ortaklığı ile zaten yaygın olan kiralama ağını daha da artırmıştır. 180 ülkede 24,000 noktada araç kiralama hizmeti sağlayan Auto Europe, Thrifty dahil birçok ünlü araç kiralama şirketi ile müşterilerine mümkün olan en uygun fiyatı en yüksek kalitede sağlama amacındadır.

  Korona pandemisi sırasında Thrifty şirketinin müşterileri için almış olduğu sağlık ve hijyen kurallarını görüntüleyebilirsiniz.

  Thrifty ile Oto Kiralama: Muhteşem Fiyat Harika Hizmet

  Hertz, Dollar ve Firefly ile ortaklığı bulunan Thrifty sektörün hem araba kiralama hem de leasing yani satın alma opsiyonlu uzun süreli kiralama alanlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden birisidir. Tecrübesi, ortaklık güvencesi ve global ağıyla müşterilerine güven veren şirket her yıl milyonlarca kişiye kısa veya uzun süreli araba kiralama hizmeti vermektedir. Özellikle ABD'de neredeyse her şehirde uzun süreli tek araç ve filo kiralamalarıyla şirketlerin de önemli bir çözüm ortağı diyebiliriz.

  Auto Europe üzerinden kısa veya uzun süreli araba kiralama arayan siz müşterilerimiz, arama motorumuzu kullanarak Thrifty ile güvenle araç kiralayabilir üstelik bunu Auto Europe en iyi fiyat garantisi ile yapabilirsiniz. En küçük arabalar olan mini kategoriden daha büyük olan orta sınıfa veya tercihen 4x4'lere kadar birçok kategoride seçenekler sunan Auto Europe birçok kiralama şirketinin koşullarını da kıyaslama imkanı sağlamaktadır.

  1954 yılından bugüne kadar uygun fiyatlı oto kiralama ile müşterilerine araba sağlayan Auto Europe, dünya çapında 180 ülkede dünyanın en önemli ve en kaliteli şirketleri üzerinden araç kiralamaktadır. Dünyanın seçkin kiralama şirketleriyle yürütülen uzun soluklu ortaklıklar ile geniş araç kontenjanlarına uygun fiyatla erişebilen Auto Europe ile nerede olursa olsun araba kiralayabilirsiniz. Kiralama öncesi ve kiralama sonrası 7/24 müşteri desteğiyle hizmet veren müşteri temsilciliğimiz ile güvenle kiralama yapabilirsiniz. Havalimanı, marina ve şehir içi ofisleriyle hizmet veren birbirinden değerli kiralama şirketleri Auto Europe platformunda adeta uygun fiyat yarışına girerken siz bu durumdan karlı çıkabilirsiniz. Şimdi hiç beklemeden Auto Europe arama motoruna istenen bilgileri girebilir ve aramaya başlayabilirsiniz!

  Thrifty ile Kalite ve Güven

  Dünyanın neresinde olursa olsun Thrifty ile araç kiralama güzel anılarla son bulacak bir tercih olacaktır. İstasyonda hızlı bir şekilde kiralama işlemleriniz tamamlanır ve aracınızın kontağını çevirebilirsiniz. İster tatil için Berlin'de olsun ister New York'ta veya yaşadığınız yerde; araba ihtiyacınızı Thrifty ile karşılayabilirsiniz. Dünyanın birçok havalimanında ofisi bulunan Thrifty veya grup şirketlerinin kiralama alanında eğitimli çalışanları kusursuz bir kiralama geçirmeniz için elinden geleni yapacaktır.

  Uluslararası oto kiralama sektörünün başarılı ve tecrübeli şirketlerinin ortaklığı ile güçlenen Hertz Global Holdings grubu, size dünyanın neresinde olursanız olun en yeni araç modellerini bakımlı, temiz ve güvenli bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. Genelde 1 yaşından daha yeni olan tüm araç modellerinden farklı örnekler bulunan filoda ihtiyacınıza ve standartlarınıza en uygun aracı tercih edebilirsiniz. Açıklayıcı ve basit araç teslimatları ile vakit kaybetmez, biran önce yolun tadını çıkarabilirsiniz.

  Turizm sektörünün önemli bir parçası olan araba kiralama sektörünun tecrübeli aracı kurumu olan Auto Europe ile nerede olursa olsun, en iyi şartlarda araba kiralamak mümkün. Siz ihtiyacınızı belirleyin Auto Europe arama motoru size en uygun teklifleri sunsun. Sadece birkaç adımda aracınızı seçer ve ödemenizi gerçekleştirip arabanızı ayırtabilirsiniz. Dilerseniz kiralamanıza ek sürücü, GPS veya çocuk koltuğu gibi ek opsiyonlar ekleyebilirsiniz. Daha hesaplı bir tatil için 3,4 hatta 5 kişilik toplu taşıma maliyetlerini tek bir araç kiralama maliyetine indirebilir ve daha hesaplı fiyatlara daha özgür bir rota çizebilirsiniz.