Auto Europe

 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ
 • Ücretsiz İletişim Hattı

  TREVİSO'DA UYGUN OTO KİRALAMA

  Dünya Çapında Araç Kiralama
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Dünya Çapında Araç Kiralama

  Treviso'da Araç Kiralama şimdi Auto Europe farkıyla

  Kuzey İtalya'nın en güzel şehirlerinden olan Treviso'da, eski dönem yapılarla çevrili şehir merkezi orjinalliğini korumayı başarmış. Her yıl Avrupa'nın farklı noktalarından gelen birçok insanın uğrak yeri olan Treviso, Venedik'e tam bir alternatif şehir durumundadır. Bu sebeple burada yer bulamayan turistler Treviso'da konaklamaktadır ve böylelikle Treviso da keşfedilmektedir. Treviso'da kurulan küçük italyan pazarlarında taze sebze, şarap ve peynir satılmaktadır. Bu pazarlarda kendinizi İtalya'nın yerlisi gibi hissetmemeniz mümkün değil. Şehir merkezinde bulunan Treviso Dom'unu mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Dom'un içini gezebilir ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

  İtalya'da vazgeçilmez olan yemek kültürü Treviso'da da öne çıkmaktadır. Şehir merkezinde bulunan birçok italyan restaurantında Akdeniz ve italyan mutfağı lezzetlerinin tadına bakabilir ve sevdiklerinizle kefiyli anlar yaşayabilirsiniz.

  Treviso'da araç kiralama ile turunuzda yalnızca Treviso ile sınırlı kalmazsınız. Oldukça yakın olan Venedik'e de 35 dakikalık bir araç yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kısa araç yolculuklarıyla Vicenza, Verona, Trieste gibi diğer komşu şehirleri de gezebilirsiniz. Konumu ile oldukça cazip olan Treviso'da araç kiralama işleminizi havalimanından yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için websitemizden veya 0850 390 28 67 nolu iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

  Trafik ve Otopark

  Diğer İtalya şehirlerinde olduğu gibi Treviso'da da araç kullanmak dikkat istemektedir. Şehir içinde birçok cadde ya trafiğe kapalıdır ya da tek yönlüdür. Fakat Türkiye'de araç kullanma konusunda tecrübe sahibi her şoför İtalya trafiğine de kolaylıkla ayak uydurabilir. Direksiyon başında alkol sınırı 0,5 promildir. En kısa mesafeler dahil olmak üzere araç içinde yalnızca oturuyor olsanız dahi emniyet kemerlerinizi takmanız gerekmektedir. Zira italyan polisi bu konuda oldukça hassas. Treviso'da oto kiralama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, kiralama ile ilgili tüm belgelerinizi araç içinde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

  Otopark
  Şehir merkezinde birçok park imkanı mevcut. Aracınızı; Piazza Vittoria, Piazza Duomo ve Piazza Santa Maria Maggiore yakınlarına park edebilirsiniz. Bu park alanları ücretlidir. Fakat Vitale Fratelli Cairoli ve Via Giovanni Boccaccio'da aracınızı ücretsiz olarak park edebilirsiniz.

  Coğrafi Bilgiler

  Treviso'da serin Akdeniz iklimi hakimdir. Kış aylarında sıcaklıklar ortalama olarak -1℃ ile 5℃ arasında olurken; yaz aylarında ise ortalama 25℃ ile 29℃ arasındadır. Kış aylarında şehir genel olarak nemli ve yağışlıdır. Şehrin her iki tarafında da nehirler vardır. Şehrin içinden geçen Sile nehri doğu ve batı yönlüdür. Haritaya göre nehrin ulaştığı en kuzey noktada şehir kurulmuştur. Treviso, denize oldukça yakındır. En yakın kıyı olan Venedik'e olan mesafesi yaklaşık 33 kilometredir.

  Treviso Havalimanı

  Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın konumdadır. Şehir merkezinin beş kilometre batısında bulunan havalimanına dilerseniz araç ile 11 dakikada dilerseniz de toplu taşıma ile 17 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanına şehir merkezinden otobüs hareket etmektedir. Auto Europe ile kiraladığınız aracınızı dilerseniz havalimanından teslim alabilirsiniz.

  Treviso Sant'Angelo Havalimanı (TSF)
  Website: www.trevisoairport.it
  Adres: Via Noalese, 63E, 31100 Treviso TV, Italia
  Telefon: +39 0422 315 111

  Toplu Ulaşım

  Tren
  Treviso tren istasyonu şehrin tam göbeğindedir. Buradan demiryolu ile Roma, Floransa, Pisa, Bergamo ve Napoli şehirlerine ulaşım mümkündür. Ulusal demiryolu kuruluşu olan Trenitalia'nın websitesinden veya tren istasyonundan seferlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Otobüs
  Yalnızca akşam 21:30'a kadar çalışan otobüs hatları biletlerini duraklarda ve hatta hotel resepsiyonlarında satın alabilirsiniz. Otobüs biletleri 1.00 Avro'dan başlayan fiyatlara satılmakla birlikte; satın aldığınız bir bilet 75 dakika geçerlidir. Bilet fiyatları mesafelere göre belirlenmektedir.

  Faydalı Linkler

  İtalya Seyahat Bilgisi